Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> Lanzarote >> Apartamentos Atalaya

Apartamentos Atalaya
Lanzarote,Wyspy Kanaryjskiestarstar

Wyspa Lanzarote


H

Pedro Barba, 17

35510 Puerto Del Carmen

Współrzędne GPS

28.92221 N,-13.65164 W
28°55.333' N,13°39.098' W

W pobliżu

Ten 2-gwiazdkowy obiekt składa się z 136 pokoi. Obok hotelu znajduje się hotelowy parking. W pokojach jest telewizor i telefon. Własna łazienka należy do standardowego wyposażenia pokoju. Jeśli dodatkowo życzysz sobie balkonu, prosimy zgłoś to przy rezerwacji pokoju. Hotel ten dysponuje też pokojami dla niepalących (prosimy przy Państwa rezerwacji zasygnalizować życzenie tego rodzaju pokoju). Biurko, sejf i radio znajdują się standardowo w każdym pokoju.

Skorzystaj z rowerów wypożyczanych w hotelu, by lepiej poznać okolicę! Goście lubiący aktywny wypoczynek mają do dyspozycji salę fitness. W hotelu znajduje się solarium, które w każdej chwili jest do dyspozycji gości hotelowych.

Hotelowy odkryty basen daje możliwość uprawiania sportu. Rozkoszuj się kolacją w hotelowej restauracji, a potem spotkaj się z innymi gośćmi hotelu w barze.

Wyposażenie hotelu:

usługa prania, parking.

Wyposażenie pokoi:

płaszcz kąpielowy, prysznic, łazienka, TV, żelazko, telefon, pokój dla niepalących, biurko, radio, zapewniony zasięg dla telefonów komórkowych, sejf, balkon.

Gastronomia:

bar, restauracja.

Rozrywka i czas wolny:

siłownia, solarium, basen na zewnątrz hotelu, wypożyczalnia rowerów.

Sprawdź opinie i szukaj promocji:

Data zameldowania

Data wymeldowania

W pobliżu:

Mapa Lanzarote poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.