Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Playa Famara
Lanzarote,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa Lanzarote


EP

35558 Famara

Współrzędne GPS

29.11475 N,-13.55757 W
29°6.885' N,13°33.454' W

W pobliżu

Playa Famara to jedna z najbardziej malowniczo położonych plaż na Lanzarote. Idealne miejsce ucieczki dla osób lubiących ciszę i spokój, ponieważ nie ma w okolicy dużych hoteli, jedynie domki letniskowe wynajmowane turystom. Doskonałe warunki do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu, można tu podejrzeć mistrzów tych dyscyplin podczas ćwiczeń, łatwo zapisać się na kurs w którejś z kameralnych szkół czy też wypożyczyć sprzęt. 

Z plaży Famara roztaczają się widoki na wzgórze Famara oraz archipelag Chinijo z wysepką La Graciosa

W roku 2008 na plaży Famara Pedro Almodovar nakręcił kilka znaczących scen filmu "Przerwane objęcia". Bohaterowie Lena i Mateo mieszkali na filmowym planie w apartamencie nr 2 wioski wakacyjnej Bungalows Playa Famara, nazywanej potocznie "Los Noruegos", recepcjonistkę grała managerka obiektu Lyng Dyrup.

  • Playa Famara, Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie
  • Playa Famara, Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie
  • Playa Famara, Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa Lanzarote poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.