Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Tamaduste
El Hierro,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa El Hierro


MP

Tamaduste

Współrzędne GPS

27.82427 N,-17.89576 W
27°49.456' N,17°53.746' W

W pobliżu

Tamaduste - osada rybacka położona na północnym wschodzie wyspy El Hierro to przyjemne kąpielisko, chętnie odwiedzane przez mieszkańców wyspy przyjeżdżających tutaj popływać lub powędkować. Wielu z nich ma tu swoje domki letniskowe, które wynajmowane są turystom, można przenocować także w którymś  z małych kompleksów apartamentów. 

W Tamaduste domki usytuowane są nad zatoką tworzącą duży, naturalny basen, wokół którego przygotowano miejsca do opalania i zejścia do oceanu. Jest tu też maleńka wulkaniczna plaża, nadmorska promenada, kilka barów i restauracji serwujących świeże ryby. 

  • Tamaduste, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Tamaduste, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Tamaduste, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa El Hierro poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2023 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.