Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Tamaduste
El Hierro,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa El Hierro


MP

Tamaduste

Współrzędne GPS

27.82427 N,-17.89576 W
27°49.456' N,17°53.746' W

W pobliżu

Tamaduste - osada rybacka położona na północnym wschodzie wyspy El Hierro to przyjemne kąpielisko, chętnie odwiedzane przez mieszkańców wyspy przyjeżdżających tutaj popływać lub powędkować. Wielu z nich ma tu swoje domki letniskowe, które wynajmowane są turystom, można przenocować także w którymś  z małych kompleksów apartamentów. 

W Tamaduste domki usytuowane są nad zatoką tworzącą duży, naturalny basen, wokół którego przygotowano miejsca do opalania i zejścia do oceanu. Jest tu też maleńka wulkaniczna plaża, nadmorska promenada, kilka barów i restauracji serwujących świeże ryby. 

  • Tamaduste, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Tamaduste, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Tamaduste, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa El Hierro poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.