Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> El Hierro >> Plaża Charco Manso

Plaża Charco Manso
El Hierro,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa El Hierro


P

38900 Echedo

Współrzędne GPS

27.84702 N,-17.92164 W
27°50.821' N,17°55.298' W

W pobliżu

Po przejechaniu krętą drogą dojeżdżamy do urokliwego miejsca, pełnego małych, skalistych zatoczek, jaskini i niezwykłych kolorów skał i roślinności.

Kąpielisko z usytuowanymi wśród pól lawy basenami naturalnymi, do których schodzi się po schodkach i drabinkach. Woda o jasno-szmaragdowym kolorze. Jest tu woda pitna, stoły piknikowe, kamienne grille z przygotowanym drewnem, bar czynny w sezonie letnim i mała kapliczka.

Przy brzegu oceanu tablica ostrzegająca o wysokich falach i odradzająca podchodzenia do otwartego brzegu oceanu. Kąpać się można w osłoniętej przed falami zatoczce.

Spacerując przy brzegu oceanu trzeba bardzo uważać, ponieważ chodzi się po ostrych skałach, fale są bardzo silne i dosięgają wszędzie, jest tu dużo jaskinek, do których wpływa woda. Przy odrobinie szczęścia można zaobserwować kraby chodzące po mokrych skałach.

Obok piknikowego patia typowy herreński domek z 1944 r. o nazwie El Pajero de Telesforo; na otaczających kąpielisko wulkanicznych zboczach znajdują się domki letniskowe i przyczepy kempingowe mieszkańców wyspy.

  • Plaża Charco Manso, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Plaża Charco Manso, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Plaża Charco Manso, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Plaża Charco Manso, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa El Hierro poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.