Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> El Hierro >> Plaża Charco Manso

Plaża Charco Manso
El Hierro,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa El Hierro


P

38900 Echedo

Współrzędne GPS

27.84702 N,-17.92164 W
27°50.821' N,17°55.298' W

W pobliżu

Po przejechaniu krętą drogą dojeżdżamy do urokliwego miejsca, pełnego małych, skalistych zatoczek, jaskini i niezwykłych kolorów skał i roślinności.

Kąpielisko z usytuowanymi wśród pól lawy basenami naturalnymi, do których schodzi się po schodkach i drabinkach. Woda o jasno-szmaragdowym kolorze. Jest tu woda pitna, stoły piknikowe, kamienne grille z przygotowanym drewnem, bar czynny w sezonie letnim i mała kapliczka.

Przy brzegu oceanu tablica ostrzegająca o wysokich falach i odradzająca podchodzenia do otwartego brzegu oceanu. Kąpać się można w osłoniętej przed falami zatoczce.

Spacerując przy brzegu oceanu trzeba bardzo uważać, ponieważ chodzi się po ostrych skałach, fale są bardzo silne i dosięgają wszędzie, jest tu dużo jaskinek, do których wpływa woda. Przy odrobinie szczęścia można zaobserwować kraby chodzące po mokrych skałach.

Obok piknikowego patia typowy herreński domek z 1944 r. o nazwie El Pajero de Telesforo; na otaczających kąpielisko wulkanicznych zboczach znajdują się domki letniskowe i przyczepy kempingowe mieszkańców wyspy.

  • Plaża Charco Manso, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Plaża Charco Manso, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Plaża Charco Manso, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Plaża Charco Manso, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa El Hierro poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.