Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

La Caleta
El Hierro,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa El Hierro


MP

La Caleta

Współrzędne GPS

27.80193 N,-17.88673 W
27°48.116' N,17°53.204' W

W pobliżu

La Caleta to niewielkie kąpielisko położone w pobliżu lotniska i stolicy wyspy. Cisza i spokój. W małej miejscowości poza domami mieszkalnymi jest tylko kilka apartamentów turystycznych, bary, nadmorska promenada z ławeczkami, trzy ładne baseny z oceaniczną wodą oraz schody ułatwiające wejście do oceanu. 

Miejsce to nazywane jest także "plażą Bimbaczów", ze względu na znajdujące się na okolicznych skałach pozostałości inskrypcji dawnych mieszkańców El Hierro, petroglify Roque de Caleta

 

  • La Caleta, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • La Caleta, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • La Caleta, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa El Hierro poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.