Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Tigaday
El Hierro,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa El Hierro


M

38913 Tigaday

Współrzędne GPS

27.75151 N,-18.01846 W
27°45.09' N,18°1.107' W

W pobliżu

Główne miasto regionu La Frontera; znajdują się tu najważniejsze instytucje miejskie, sklepy, bary, kawiarnie i restauracje. Swoja siedzibę mają tutaj dwa popularne herreńskie zespoły folklorystyczne „Joapira” i „La Frontera”, tu świętuje się największy na El Hierro karnawał, którego najpopularniejszą atrakcją są Los Carneros de Tigaday.

Jest tu hostal, kilka hoteli i apartamentów turystycznych. Można też wynająć któryś z domków letniskowych położonych w podmiejskich okolicach.

W niedziele od godz. 8:00 do 13:00 na Plaza Nueva odbywa się targ (Mercadillo Municipal), na którym można kupić warzywa i owoce, pieczywo, słodycze i rękodzieło bezpośrednio od wytwórców.

  • Tigaday, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Tigaday, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Tigaday, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Tigaday, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa El Hierro poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.