Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Tigaday
El Hierro,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa El Hierro


M

38913 Tigaday

Współrzędne GPS

27.75151 N,-18.01846 W
27°45.09' N,18°1.107' W

W pobliżu

Główne miasto regionu La Frontera; znajdują się tu najważniejsze instytucje miejskie, sklepy, bary, kawiarnie i restauracje. Swoja siedzibę mają tutaj dwa popularne herreńskie zespoły folklorystyczne „Joapira” i „La Frontera”, tu świętuje się największy na El Hierro karnawał, którego najpopularniejszą atrakcją są Los Carneros de Tigaday.

Jest tu hostal, kilka hoteli i apartamentów turystycznych. Można też wynająć któryś z domków letniskowych położonych w podmiejskich okolicach.

W niedziele od godz. 8:00 do 13:00 na Plaza Nueva odbywa się targ (Mercadillo Municipal), na którym można kupić warzywa i owoce, pieczywo, słodycze i rękodzieło bezpośrednio od wytwórców.

  • Tigaday, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Tigaday, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Tigaday, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Tigaday, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa El Hierro poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.