Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> El Hierro >> Restaurante Mirador de la Peña

Restaurante Mirador de la Peña
El Hierro,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa El Hierro


R

Carretera General del Norte, 40, Barrio Guarazoca

38916 Valverde

Telefon 922550300

Współrzędne GPS

27.80693 N,-17.9809 W
27°48.416' N,17°58.854' W

W pobliżu

Restauracja Mirador de La Peña Usytuowana w Mirador de La Pena, punkcie widokowym zaprojektowanym przez wybitnego kanaryjskiego architekta Cezara Manrique, poza kuchnią miejscową i kreatywną międzynarodową oferuje panoramiczny widok na wulkaniczną dolinę El Golfo i ocean. Świetne słodycze od lokalnych cukierników, oferta zestawów dnia w przystępnych cenach. Sklep z rękodziełem i płytami z muzyką kanaryjską. Warto zwrócić uwagę na mozaikę jaszczura na ścianie i oznaczenia toalet, które także są dziełami Manrique.

Król Hiszpanii Juan Carlos I i Królowa Sofia odwiedzili to miejsce 28.11.2006r. w 100-letnią rocznicę pierwszej podróży dworu królewskiego dziadka króla Juana Carlosa, Alfonsa XIII na Wyspy Kanaryjskie w 1906 r. Rekomendowana przez przewodnik gastronomiczny Michelin od 2012 r.

Restauracja czynna jest codziennie od godz. 11:00 do 22:30, obiad można zjeść w godzinach 12:30 do 15:30, kolację od 19:00 do 22:30, w pozostałych godzinach można wstąpić na kawę i deser. 

Poziom cen: średni - wyższy niż w innych miejscach na wyspie, odpowiadający unikalnemu położeniu tej restauracji. Nie można wyjechać z El Hierro nie wypiwszy kawy na tarasie oferującym widoki na El Golfo.

  • Restaurante Mirador de la Peña, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Restaurante Mirador de la Peña, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Restaurante Mirador de la Peña, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa El Hierro poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.