Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> El Hierro >> Restaurante Mirador de la Peña

Restaurante Mirador de la Peña
El Hierro,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa El Hierro


R

Carretera General del Norte, 40, Barrio Guarazoca

38916 Valverde

Telefon 922550300

Współrzędne GPS

27.80693 N,-17.9809 W
27°48.416' N,17°58.854' W

W pobliżu

Restauracja Mirador de La Peña Usytuowana w Mirador de La Pena, punkcie widokowym zaprojektowanym przez wybitnego kanaryjskiego architekta Cezara Manrique, poza kuchnią miejscową i kreatywną międzynarodową oferuje panoramiczny widok na wulkaniczną dolinę El Golfo i ocean. Świetne słodycze od lokalnych cukierników, oferta zestawów dnia w przystępnych cenach. Sklep z rękodziełem i płytami z muzyką kanaryjską. Warto zwrócić uwagę na mozaikę jaszczura na ścianie i oznaczenia toalet, które także są dziełami Manrique.

Król Hiszpanii Juan Carlos I i Królowa Sofia odwiedzili to miejsce 28.11.2006r. w 100-letnią rocznicę pierwszej podróży dworu królewskiego dziadka króla Juana Carlosa, Alfonsa XIII na Wyspy Kanaryjskie w 1906 r. Rekomendowana przez przewodnik gastronomiczny Michelin od 2012 r.

Restauracja czynna jest codziennie od godz. 11:00 do 22:30, obiad można zjeść w godzinach 12:30 do 15:30, kolację od 19:00 do 22:30, w pozostałych godzinach można wstąpić na kawę i deser. 

Poziom cen: średni - wyższy niż w innych miejscach na wyspie, odpowiadający unikalnemu położeniu tej restauracji. Nie można wyjechać z El Hierro nie wypiwszy kawy na tarasie oferującym widoki na El Golfo.

  • Restaurante Mirador de la Peña, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Restaurante Mirador de la Peña, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Restaurante Mirador de la Peña, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa El Hierro poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.