Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Las Playas
El Hierro,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa El Hierro


KX

Carretera de Las Playas

Współrzędne GPS

27.72575 N,-17.95134 W
27°43.545' N,17°57.08' W

W pobliżu

Pomnik przyrody w firmie półokrągłej, porośniętej kanaryjską roślinnością skarpy o średnicy ok. 6 km, której wysokość sięga 1075m. Obszar należy do Kanaryjskiej Sieci Terenów Chronionych oraz do Natura 2000. Jest tam tylko kilkanaście domków, kilka pustych plaż nad oceanem o turkusowym kolorze (Las Almorranas, de la Arena, los Cardones) i stylowy hotel Parador de Turismo.

Warto przejść się którymś z biegnących tu szlaków pieszych oraz wybrać się do punktu widokowego Mirador de las Playas, skąd można podziwiać panoramiczny widok całego obszaru Las Playas.

W pobliżu:

Mapa El Hierro poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.