Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

La Maceta
El Hierro,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa El Hierro


KPX

ARROYOS

La Maceta

Współrzędne GPS

27.78714 N,-18.00709 W
27°47.229' N,18°0.426' W

W pobliżu

La Maceta to składające się z trzech naturalnych basenów, kameralne kąpielisko położone przy końcu istniejącego od 2010 r. szlaku pieszego Las Puntas-La Maceta. Otoczone jest zadbanym ogrodem i zaopatrzone w wygodne zejście schodami. Powyżej basenów znajduje się restauracja rybna La Maceta, bar z napojami oraz parking.

Po dniu kąpieli i plażowania można tu spędzić nastrojowy wieczór obserwując zachód słońca nad oceanem. W otoczeniu pięknie uformowanej lawy pahoe hoe zaaranżowano pokryte suchymi bananowymi liśćmi patio z kamiennymi grillami, stołami i ławkami piknikowymi. Nawet jakaś "niewidzialna ręka" dba o to, by na biesiadników zawsze czekało tu przygotowane drewno. Zakupy na piknik można zrobić np. w dobrze zaopatrzonym supermarkecie Terencio, na niedzielnym targu lub w innych sklepach w oddalonej o kilka kilometrów miejscowości Tigaday

W La Maceta dostępny jest jeden z 26 bezpłatnych punktów dostępu do WIFI na wyspie.

 

  • La Maceta, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • La Maceta, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • La Maceta, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • La Maceta, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • La Maceta, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa El Hierro poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2023 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.