Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> El Hierro >> Bar Restaurante Joapira

Bar Restaurante Joapira
El Hierro,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa El Hierro


R

Plaza de la Candelaria, 10

38911 Frontera

Telefon 619186012

Współrzędne GPS

27.75512 N,-18.00141 W
27°45.307' N,18°0.085' W

W pobliżu

Bar Restaurante Joapira to położona na przeciwko dzwonnicy kościoła Nuestra Sra. de La Candelaria w La Frontera restauracja z kuchnią kanaryjsko - wenezuelską. 

Arepas (wenezuelskie przekąski), bocadillos (kanapki), carne fiesta (macerowane w białym winie, czosnku i ziołach mięso wieprzowe), empanadas (latynoamerykańskie pierogi), dania z owoców morza (np. chocos - typ kalmara) z kanaryjskimi ziemniakami papas arrugadas i surówką od 8 do 10,- EUR, faszerowane awokado, śniadania, na deser wenezuelskie ciastko gratis.  Sympatyczna obsługa, ściany przyozdobione zdjęciami z Wenezueli, przyjemny taras z drewnianymi ławami i widokiem na dzwonnicę. 

Poziom cen: niski

Czynna codziennie od 7:30 rano do 23:00, w niedzielę po rezerwacji. 

W pobliżu:

Mapa El Hierro poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.