Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> El Hierro >> Bar Restaurante Joapira

Bar Restaurante Joapira
El Hierro,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa El Hierro


R

Plaza de la Candelaria, 10

38911 Frontera

Telefon 619186012

Współrzędne GPS

27.75512 N,-18.00141 W
27°45.307' N,18°0.085' W

W pobliżu

Bar Restaurante Joapira to położona na przeciwko dzwonnicy kościoła Nuestra Sra. de La Candelaria w La Frontera restauracja z kuchnią kanaryjsko - wenezuelską. 

Arepas (wenezuelskie przekąski), bocadillos (kanapki), carne fiesta (macerowane w białym winie, czosnku i ziołach mięso wieprzowe), empanadas (latynoamerykańskie pierogi), dania z owoców morza (np. chocos - typ kalmara) z kanaryjskimi ziemniakami papas arrugadas i surówką od 8 do 10,- EUR, faszerowane awokado, śniadania, na deser wenezuelskie ciastko gratis.  Sympatyczna obsługa, ściany przyozdobione zdjęciami z Wenezueli, przyjemny taras z drewnianymi ławami i widokiem na dzwonnicę. 

Poziom cen: niski

Czynna codziennie od 7:30 rano do 23:00, w niedzielę po rezerwacji. 

W pobliżu:

Mapa El Hierro poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.