Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> El Hierro >> Plantacje ananasów w El Golfo

Plantacje ananasów w El Golfo
El Hierro,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa El Hierro


X

El Golfo, okolice La Macety

La Frontera

Współrzędne GPS

27.77959 N,-18.0062 W
27°46.775' N,18°0.372' W

W pobliżu

Ananasy Piña tropical sadzi się w różnych okresach, by przez cały rok można było zbierać owoce. Od posadzenia do zbioru upływa 18 miesięcy. Młode rośliny są bardzo wrażliwe na wiatr. Roślinki podlewane są od dołu przy pomocy systemu nawadniania, duże podlewane są dodatkowo ręcznie. Na zwiedzanej przez nas plantacji, której ścieżki zdobiły papaje, agawy i olbrzymie pelargonie, pracuje jej właściciel, a w okresach zbiorów pomaga mu kilka osób. Wszystkie prace prowadzone są ręcznie.

W El Golfo uprawia się także banany, awokado, mango, brzoskwinie i papaje. Plantatorzy w liczbie około 600 osób są członkami spółki, która zajmuje się dystrybucją owoców.

Jeśli przełamiecie barierę językową, sympatyczni plantatorzy chętnie opowiedzą i o swojej pracy, i o walorach zdrowotnych uprawianych owoców, a może nawet poczęstują ananasem.

  • Plantacje ananasów w El Golfo, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Plantacje ananasów w El Golfo, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Plantacje ananasów w El Golfo, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • Plantacje ananasów w El Golfo, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa El Hierro poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2023 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.