Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> Teneryfa >> Hotel Rural Casablanca

Hotel Rural Casablanca
Teneryfa,Wyspy Kanaryjskiestarstarstarstar

Wyspa Teneryfa


H

Calle Real 146, Icod del Alto

38414 Los Realejos

Współrzędne GPS

28.38187 N,-16.61892 W
28°22.912' N,16°37.135' W

W pobliżu

Hotel o łącznie 20 komfortowo wyposażonych pokojach otrzymał cztery gwiazdki. Do dyspozycji gości jest bezpłatny hotelowy parking. Możesz spędzać wieczory na własnym balkonie w pokoju - prosimy zgłoś takie życzenie przed przyjazdem. Pokój jest wyposażony także w sejf. Pokoje są wyposażone w dostęp do Internetu. W pokoju masz do dyspozycji telewizor i telefon.

Łazienki są wyposażone w suszarkę do włosów i szlafrok. Trening lub odpoczynek - na krytym basenie hotelu wszystko jest możliwe! W pieniącej się wodze basenu whirlpool nawet po ciężkim dniu możesz zapomnieć o kłopotach.

Rozkoszuj się kolacją w hotelowej restauracji, a potem spotkaj się z innymi gośćmi hotelu w barze. Czas pracy recepcji:Codziennie: od 09:00 do 21:00.

Wyposażenie hotelu:

usługa prania, parking gratis, biblioteka, internet bezprzewodowy.

Wyposażenie pokoi:

balkon, zapewniony zasięg dla telefonów komórkowych, internet, telefon, TV satelitarna, prysznic, sejf, suszarka do włosów, płaszcz kąpielowy, wanna, łazienka, TV, dostępne łóżeczko dla dziecka.

Gastronomia:

bar, restauracja.

Rozrywka i czas wolny:

jacuzzi, basen w hotelu.

Sprawdź opinie i szukaj promocji:

Data zameldowania

Data wymeldowania

W pobliżu:

Mapa Teneryfy poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.