Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

El Puntero
Teneryfa,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa Teneryfa


R

San Clemente 13

38002 Santa Cruz de Tenerife

Współrzędne GPS

28.46815 N,-16.25384 W
28°28.089' N,16°15.23' W

W pobliżu

Proste, tradycyjne kanaryjskie jedzenie. Miejsce polecane przez mieszkańców Santa Cruz de Tenerife, istniejące prawie od połowy wieku.

W lokalu zajmującym jeden z niewielu niskich domków pozostałych na starówce Santa Cruz klimayczna kuchnia w stylu kuchni dziadków, w której przyrządza się potrawy na widoku gości. Ściany przyozdobione kolekcją historycznych karnawałowych plakatów z ostatniego czterdziestolecia.

W porze obiadowej ustawia się tutaj kolejka, ale są duże szanse, że osoba wyglądająca na turystę zostanie przepuszczona pierwsza do stolika przez sympatycznych mieszkańców Santa Cruz. Można też udać się do otwartego w 2012 roku, drugiego lokalu tego samego właściciela, mieszczącego się na równoległej ulicy Jesus Nazareño lub poczekać na wolny stolik przy barze.

Restauracja serwuje tylko kilka dań, m. in. cherne guisado (duszona ryba cherne w oleju z oliwej, delikatnie przyprawiona, 9 EUR), chocos a la plancha (smażone mięciutkie mątwy, 6,50 EUR), pulpo (delikatna ośmiornica 8 EUR), garbanzas (danie z ciecierzycy z pomidorami) 4,70 EUR).

  • El Puntero, Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie
  • El Puntero, Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa Teneryfy poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.