Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> Fuerteventura >> Mirador del Salmo

Mirador del Salmo
Fuerteventura,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa Fuerteventura


K

Współrzędne GPS

28.10185 N,-14.27522 W
28°6.111' N,14°16.513' W

W pobliżu

Mirador del Salmo to jeden z atrakcyjniejszych punktów widokowych Fuerteventury. Nie jest łatwo do niego trafić, ale warto zadać sobie trud, gdyż jest to najlepsze miejsce do podziwiania robiącego wrażenie widoku na całe wybrzeże Sotavento, niezwykle malowniczej kompozycji odcieni błękitu oceanu i gamy piaskowych beży.

Aby dojechać do miradoru należy jadąc z Costa Calma w kierunku Morro Jable skręcić na Mal Nombre zgodnie ze wskazaniem drogowskazu. Po przejechaniu przez Barranco de Los Canarios pod autostradą trzeba skręcić na el Salmo. Za szkieletem hotelu w budowie będzie tablica z oznaczeniem miradoru. Jest tam dużo miejsca do zatrzymania się.

  • Mirador del Salmo, Fuerteventura, Wyspy Kanaryjskie

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa Fuerteventury poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2023 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.