Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> Fuerteventura >> Mirador del Barranco de los Canarios

Mirador del Barranco de los Canarios
Fuerteventura,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa Fuerteventura


K

Współrzędne GPS

28.12453 N,-14.33162 W
28°7.472' N,14°19.897' W

W pobliżu

Jeden z najpopularniejszych punktów widokowych na Fuerteventurze, rozciąga się z niego panoramiczny widok na całe zachodnie wybrzeże tej wyspy.

Rozważana jest budowa w tym miejscu miradoru wg projektu pochodzącego z Gran Canarii artysty Pepe Dámaso. Droga prowadząca do obiektu w kształcie ogromnej muszli ślimaka mieszczącej centrum informacyjne, salę wystawienniczą i restaurację zostałaby udekorowana galerią rzeźb tego artysty z serii "Bohaterowie Atlantyccy".

W pobliżu:

Mapa Fuerteventury poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.