Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> Fuerteventura >> Plaże okolic El Cotillo

Plaże okolic El Cotillo
Fuerteventura,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa Fuerteventura


KP

El Cotillo

Współrzędne GPS

28.71375 N,-14.00488 W
28°42.825' N,14°0.293' W

W pobliżu

W okolicach rybackiej wioski El Cotillo, na północnym zachodzie Fuerteventury, znajduje się kilka najpiękniejszych plaż na tej wyspie. Piasek jest tu najbardziej biały, nie ma niebezpiecznych przypływów, a płytkie zatoczki stwarzają idealne warunki do wodnych zabaw dzieci. Najbardziej popularna jest Playa de la Concha usytuowana na północ od el Cotillo, której czystość i jakość wody została nagrodzona w 2010 roku Niebieską Flagą. Znajduje się przy niej parking, toalety, prysznice, przebieralnie, mały bar serwujący ryby. Jest przystosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Tuż przy El Cotillo znajduje się złożona z małych zatoczek plaża Los Lagos, której obfitujące w życie morskie wody zachęcają do snurkowania. Jest miejsce do parkowania, blisko stąd do barów i restauracji.

  • Zdjęcie od Patronato de Turismo de Fuerteventura

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa Fuerteventury poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.