Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> Fuerteventura >> Plaże okolic El Cotillo

Plaże okolic El Cotillo
Fuerteventura,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa Fuerteventura


KP

El Cotillo

Współrzędne GPS

28.71375 N,-14.00488 W
28°42.825' N,14°0.293' W

W pobliżu

W okolicach rybackiej wioski El Cotillo, na północnym zachodzie Fuerteventury, znajduje się kilka najpiękniejszych plaż na tej wyspie. Piasek jest tu najbardziej biały, nie ma niebezpiecznych przypływów, a płytkie zatoczki stwarzają idealne warunki do wodnych zabaw dzieci. Najbardziej popularna jest Playa de la Concha usytuowana na północ od el Cotillo, której czystość i jakość wody została nagrodzona w 2010 roku Niebieską Flagą. Znajduje się przy niej parking, toalety, prysznice, przebieralnie, mały bar serwujący ryby. Jest przystosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Tuż przy El Cotillo znajduje się złożona z małych zatoczek plaża Los Lagos, której obfitujące w życie morskie wody zachęcają do snurkowania. Jest miejsce do parkowania, blisko stąd do barów i restauracji.

  • Zdjęcie od Patronato de Turismo de Fuerteventura

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa Fuerteventury poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2023 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.