Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Willa Winter
Fuerteventura,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa Fuerteventura


S

Cofete

Współrzędne GPS

28.10196 N,-14.37502 W
28°6.118' N,14°22.501' W

W pobliżu

Położona nad plażą Cofete na zachodnim wybrzeżu półwyspu Jandía opuszczona willa należąca niegdyś do niemieckiego inżyniera, Gustava Wintera. Plotka głosi, że wiodły z podziemne tunele, którymi hitlerowscy żołnierze przedostawali się do niej z tajnej bazy łodzi podwodnych.

Do Willi nie można dojechać transportem publicznym, ani nie dojeżdżają tam wycieczkowe autokary. Wskazane jest wypożyczenie samochodu (najlepiej terenowego), ale przy zachowaniu dużej ostrożności można dojechać również osobowym (na własną odpowiedzialność, gdyż ubezpieczenie aut bez napędu na cztery koła nie obowiązuje na drogach bitych).  Inna opcja to dojazd autobusem terenowym kursującym z Morro Jable do wioski Cofete na półwyspie Jandia i ok. półtorakilometrowy spacer (koszt biletu 2,5 EUR/ 1,75 EUR z wykupionym u kierowcy bonobusem BtF)

Zdjęcie opublikowane na mocy licencji Creative Commons (CC BY-SA 3.0). Autor: Norbert Nagel.

W pobliżu:

Mapa Fuerteventury poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.