Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> La Palma >> Mirador El Time

Mirador El Time
La Palma,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa La Palma


K

El Time

Współrzędne GPS

28.66354 N,-17.94259 W
28°39.813' N,17°56.555' W

W pobliżu

Mirador El Time usytuowany jest na wyskości 594 m na wzgórzu nad plażą Tazacorte, przy drodze z Los Llanos de Aridane do Tijarafe. Nazwa tego punktu widokowego "El Time" nie pochodzi od słowa oznaczającego w języku angielskim czas, lecz z języka pierwotnych mieszkańców wyspy, Guanchów, w którym oznaczało ono właśnie wzgórze lub klif.

Możemy podziwiać stąd panoramiczny widok na Wąwóz Boleści (Barranco de Las Angustias), dolinę Aridane, Tazacorte i południowe wybrzeże La Palmy od Puerto Naos aż do Fuencaliente. Przy dobrej pogodzie zobaczymy stąd także sąsiadujące z La Palmą wyspy La Gomera i El Hierro. Warto przyjechac tu także wieczorem popatrzeć na rozświetlone miasto Los Llanos de Aridane.

  • Mirador El Time, La Palma, Wyspy Kanaryjskie
  • Widok na wyspę El Hierro

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa La Palmy poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.