Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> La Palma >> Mirador El Time

Mirador El Time
La Palma,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa La Palma


K

El Time

Współrzędne GPS

28.66354 N,-17.94259 W
28°39.813' N,17°56.555' W

W pobliżu

Mirador El Time usytuowany jest na wyskości 594 m na wzgórzu nad plażą Tazacorte, przy drodze z Los Llanos de Aridane do Tijarafe. Nazwa tego punktu widokowego "El Time" nie pochodzi od słowa oznaczającego w języku angielskim czas, lecz z języka pierwotnych mieszkańców wyspy, Guanchów, w którym oznaczało ono właśnie wzgórze lub klif.

Możemy podziwiać stąd panoramiczny widok na Wąwóz Boleści (Barranco de Las Angustias), dolinę Aridane, Tazacorte i południowe wybrzeże La Palmy od Puerto Naos aż do Fuencaliente. Przy dobrej pogodzie zobaczymy stąd także sąsiadujące z La Palmą wyspy La Gomera i El Hierro. Warto przyjechac tu także wieczorem popatrzeć na rozświetlone miasto Los Llanos de Aridane.

  • Mirador El Time, La Palma, Wyspy Kanaryjskie
  • Widok na wyspę El Hierro

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa La Palmy poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.