Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> La Palma >> Apartamentos Quinta Alemar

Apartamentos Quinta Alemar
La Palma,Wyspy Kanaryjskiestarstarstar

Wyspa La Palma


H

Camino La Calera, 8

38760 Los Llanos de Aridane

Współrzędne GPS

28.65788 N,-17.92979 W
28°39.473' N,17°55.788' W

W pobliżu

Zaklasyfikowany jako trzygwiazdkowy, hotel dysponuje łącznie 8 pokojami. Samochód można zaparkować na bezpłatnym hotelowym parkingu. Kolejne elementy wyposażenia pokoju - sejf i czajnik (do przygotowania kawy / herbaty).

Radio i telewizor w pokoju zapewniają dobrą rozrywkę. Własna łazienka należy do standardowego wyposażenia pokoju. Jeśli dodatkowo życzysz sobie balkonu, prosimy zgłoś to przy rezerwacji pokoju. Czas pracy recepcji:Codziennie: od 12:00 do 14:00 i od 18:00 do 20:00.

Wyposażenie hotelu:

parking gratis, parking.

Wyposażenie pokoi:

radio, zapewniony zasięg dla telefonów komórkowych, TV, TV satelitarna, prysznic, łazienka, sejf, ekspres do kawy, wanna, balkon.

Sprawdź opinie i szukaj promocji:

Data zameldowania

Data wymeldowania

W pobliżu:

Mapa La Palmy poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.