Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Los Cancajos
La Palma,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa La Palma


P

38712 Los Cancajos

Współrzędne GPS

28.65221 N,-17.76013 W
28°39.132' N,17°45.608' W

W pobliżu

Przyjemny i bardzo spokojny kurort położony na wschodnim wybrzeżu La Palmy w odległości około 5 km od lotniska. Jest tu zaciszna plaża z czarnym, drobnym piaskiem, posiadająca oznaczenie Błękitnej Flagi, kilka ładnych kompleksów z zadbanymi, niedrogimi apartamentami do wynajęcia, parę barów i restauracji przy nadmorskiej promenadzie. Zakupy można robić w przyhotelowych sklepach Spar lub oddalonej o niecałe 4 kilometry stolicy, do której co pół godziny kursuje autobus nr 500 (1.3 EUR). Ta sama linia kursuje także na lotnisko. Do Santa Cruz można także przejść się spacerową trasą wzdłuż oceanu.

Ze względu na centralne położenie i dostępność bezpłatnych parkingów Los Cancajos jest bardzo dobrą bazą wypadową do zwiedzania La Palmy wynajętym samochodem. Można stąd także chodzić na wycieczki górskie, na przykład z klubem sportowo-turystycznym mającym siedzibę w pobliskiej miejscowości Las Breñas (http://www.caminantesdelasbrenas.com/).

Osobom planującym przyjazd na La Palmę w okresie karnawału sugerujemy zarezerwować nocleg z dużym wyprzedzeniem, ponieważ na kilka tygodni przed Los Indianos może nie być tu już żadnego wolnego pokoju. W dzień Los Indianos między Santa Cruz a Los Cancajos autobusy kursują co 15 minut przez całą dobę.

Wybrane hotele i apartamenty w Los Cancajos w promocyjnych cenach:

Apartamentos Oasis San Antonio: 30 EUR/dzień za apartament dla 2-3 osób.

Aparthotel El Cerrito*** : 45 EUR/dzień za apartament dla 2-3 osób.

  • Los Cancajos, La Palma, Wyspy Kanaryjskie
  • Los Cancajos, La Palma, Wyspy Kanaryjskie
  • Los Cancajos, La Palma, Wyspy Kanaryjskie
  • Los Cancajos, La Palma, Wyspy Kanaryjskie
  • Los Cancajos, La Palma, Wyspy Kanaryjskie
  • Los Cancajos, La Palma, Wyspy Kanaryjskie
  • Los Cancajos, La Palma, Wyspy Kanaryjskie

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa La Palmy poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2023 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.