Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> La Palma >> Bar Parilla de Las Nieves

Bar Parilla de Las Nieves
La Palma,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa La Palma


R

Las Nieves, 2

Las Nieves

Telefon 922 416600

Współrzędne GPS

28.69437 N,-17.78181 W
28°41.662' N,17°46.909' W

W pobliżu

Bardzo popularna wśród mieszkańców wyspy typowa, kanaryjska restauracja położona w sąsiedztwie Sanktuarium Nuestra Señora de Las Nieves. W weekendy trzeba długo czekać na wolny stolik, więc najlepiej zarezerwować go telefonicznie lub podejść do restauracji zapisać się na listę przed zwiedzaniem Sanktuarium.

Restauracja serwuje wyśmienite mięsa z grilla opalanego drewnem (radzimy spróbować koźliny- carne de cabra), chocos (gatunek kalmara podawany w całości), calamares a la romana (smażone na głębokim tłuszczu krążki kalmara w cieniutkiej panierce), garbanzas (danie z ciecierzycy duszonej w aromatycznym sosie), queso asado con mojo verde (smażony palmeński ser z sosem mojo) i inne specjały lokalnej kuchni. Przystępne ceny i duże porcje.

Dojazd komunikacja publiczną: autobus nr 10 z Santa Cruz (1 EUR).

W pobliżu:

Mapa La Palmy poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.