Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> Gran Canaria >> Radisson Blu Resort, Gran Canaria

Radisson Blu Resort, Gran Canaria
Gran Canaria,Wyspy Kanaryjskiestarstarstarstarstar

Wyspa Gran Canaria


H

La Verga, s/n

35120 Arguineguin

Współrzędne GPS

27.77208 N,-15.69101 W
27°46.325' N,15°41.461' W

W pobliżu

Ten luksusowo wyposażony hotel zawiera 144 doskonale zaopatrzonych pokoi i apartamentów. Do udogodnień hotelu należy parking i winda. Podczas Państwa pobytu w hotelu możecie Państwo skorzystać z room service i usługi budzenia. Przyjemny zakres temperatur w pokoju hotelowym zapewnia klimatyzacja. Pokój jest wyposażony także w sejf. Oprócz zwykłych udogodnień, takich jak minibar i suszarka do włosów, goście mają w pokojach także możliwość samodzielnego przygotowania herbaty i kawy. Gości lubiących aktywny wypoczynek zapraszamy do korzystania z sali fitness. Trening lub odpoczynek - na odkrytym basenie hotelu wszystko jest możliwe!

Trochę sportu wcześnie rano lub po wyczerpującym dniu - na korcie tenisowym możesz się wyżyć. Po prostu się wyłącz - w hotelowej saunie i basenie whirlpool jest to możliwe w każdej chwili.

Także restauracja w niczym nie ustępuje wysokim standardom hotelu, oferując najwyższą jakość i doskonałą obsługę.

Wyposażenie hotelu:

balkon, sauna, pokój konferencyjny, usługa prania, winda, parking, room service, klimatyzacja, suszarka do włosów, ekspres do kawy, spa, restauracja, basen na zewnątrz hotelu, jacuzzi, siłownia, budzenie, tenis, udogodnienia dla niepełnosprawnych.

Wyposażenie pokoi:

sejf, minibar.

Gastronomia:

restauracja.

Rozrywka i czas wolny:

spa, sauna, basen na zewnątrz hotelu, jacuzzi, siłownia, tenis.

Sprawdź opinie i szukaj promocji:

Data zameldowania

Data wymeldowania

W pobliżu:

Mapa Gran Canarii poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.