Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> Gran Canaria >> Apartamentos Gelimar

Apartamentos Gelimar
Gran Canaria,Wyspy Kanaryjskiestarstarstar

Wyspa Gran Canaria


H

Av. Veneguera,10

35130 Puerto Rico

Współrzędne GPS

27.78683 N,-15.71568 W
27°47.21' N,15°42.941' W

W pobliżu

Podczas pobytu możecie Państwo wynająć samochód bezpośrednio w hotelu. Regulamin hotelu zezwala na posiadanie zwierząt domowych w pokojach. Jeśli życzysz sobie pokoju dla niepalących i/lub łóżeczka dla dziecka, prosimy podać nam tę informację przy rezerwacji.

Kolejne elementy wyposażenia pokoju - sejf i czajnik (do przygotowania kawy / herbaty). Własna łazienka należy do standardowego wyposażenia pokoju. Jeśli dodatkowo życzysz sobie balkonu, prosimy zgłoś to przy rezerwacji pokoju.

W hotelu znajduje się solarium, które w każdej chwili jest do dyspozycji gości hotelowych. Hotelowy odkryty basen daje możliwość uprawiania sportu. Czas pracy recepcji:Codziennie: od 09:00 do 15:00 i od 16:00 do 19:00.

Wyposażenie hotelu:

dozwolone zwierzęta, wypożyczalnia samochodów, internet bezprzewodowy, usługi medyczne.

Wyposażenie pokoi:

łazienka, TV, TV satelitarna, pokój dla niepalących, sejf, dostępne łóżeczko dla dziecka, ekspres do kawy, wanna, balkon.

Rozrywka i czas wolny:

solarium, basen na zewnątrz hotelu.

Sprawdź opinie i szukaj promocji:

Data zameldowania

Data wymeldowania

W pobliżu:

Mapa Gran Canarii poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.