Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> Gran Canaria >> Apartamentos VB Golf

Apartamentos VB Golf
Gran Canaria,Wyspy Kanaryjskiestarstarstar

Wyspa Gran Canaria


H

Avenida de Neckermann, 4

35100 Maspalomas

Współrzędne GPS

27.75888 N,-15.58675 W
27°45.533' N,15°35.205' W

W pobliżu

Trzygwiazdkowy hotel dysponuje łącznie 8 pokojami. Hotel oferuje bezpłatne miejsca parkingowe. Kolejne elementy wyposażenia pokoju - sejf i czajnik (do przygotowania kawy / herbaty).

Wszystkie pokoje w hotelu dysponują klimatyzacją. W odkrytym basenie hotelu możesz się wykazać - wystaw swoją wytrwałość na próbę i zadbaj o dobrą kondycję!

W hotelu znajduje się solarium, które w każdej chwili jest do dyspozycji gości hotelowych. Skorzystaj z zabiegów upiększających w hotelu. Czas pracy recepcji:Codziennie: od 09:00 do 13:00.

Wyposażenie hotelu:

parking gratis, usługi medyczne.

Wyposażenie pokoi:

prysznic, łazienka, TV, TV satelitarna, zapewniony zasięg dla telefonów komórkowych, sejf, klimatyzacja, ekspres do kawy.

Rozrywka i czas wolny:

solarium, basen na zewnątrz hotelu, salon kosmetyczny.

Sprawdź opinie i szukaj promocji:

Data zameldowania

Data wymeldowania

W pobliżu:

Mapa Gran Canarii poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.