Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Nastrojowe wieczory kulinarno-muzyczne w Jameos del Agua we wtorki i w soboty

6 listopada 2013

Jameos del Agua to jaskinia w jednym z najdłuższych wulkanicznych tuneli świata przystosowana na cele turystyczne przez wybitnego kanaryjskiego architekta i artystę, Cesara Manrique, który przy wszystkich projektach dbał o harmonię obiektu z otoczeniem.

 

Nikt nie pomija tego miesjca podczas eksplorowania Lanzarote, ale warto przyjechać tutaj także odpocząć po zwiedzaniu,  gdy to wieczorem  Jameos del Agua zamienia się w wykwintną restaurację i jeden z najbardziej nastrojowych klubów nocnych świata.

Jameos del Agua we wtorki i w soboty staje się scenerią do spotkań z dobrą kuchnią i muzyką.

We wtorkowe wieczory restauracja zaprasza o godzinie 20:00 na  3-daniową, wykwintną kolację, koncert i sesję z DJem przy basenie otoczonym bujną, tropikalną roślinnością.

Podana zostanie przystawka z langustynek i krabów z warzywami z własnych upraw z Mancha Blanca, na drugie danie do wyboru roladka z wiejskiego kurczaka z grzybami z dodatkiem lanzaroteńskich warzyw lub polędwiczki z kanaryjskiej ryby lubina z bakłażanem i pieczoną dynią oraz pomnidorami z Lanzarote, a następnie deser z czekolady i czerwonych owoców.  Do kolacji zaserwowane  zostanie lanzaroteńskie wino i woda.

O godzinie 22:30 wystąpią wirtuozi kanaryjskiego instrumentu timpleJosé Vicente Pérez i  Alexis Lemes,  a po ich koncercie będzie można pokołysac biodrami przy akompaniamencie DJa i zwiedzić jaskinię.

Bilet wstępu: 34,90 EUR obejmuje kolację, koncert, sesję z DJem i nocne zwiedzanie jaskini.

 

W soboty restauracja zaprasza od godziny 20:00 na dania z menu. O godzinie 22:30 będzie można wysłuchać koncertu lanzaroteńskiego timplisty Toñina Corujo, który zakończy sesja z DJem do godz. 24:00.

Bilet wstępu: 9 EUR.

 

 Rezerwacja biletów: tel.  928 848024 / 801500 (wew. 120 – 123) lub mailowo  mail comercial@centrosturisticos.com

 

basen w Jameos del Agua

basen w Jameos del Agua; zdjęcie od Ani

 

 

Jeśli podoba Ci się ten wpis, poleć go swoim znajomym

Kategorie: Kuchnia Wysp Kanaryjskich, Lanzarote, Muzyka kanaryjska Tagi:

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.