Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Lanzarote

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1516 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

6062 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 2 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Apartament 45m2 z odrębną sypialnią i salonem z rozkładaną sofą, aneksem kuchennym oraz balkonem w spokojnym kompleksie 132 apartamentów o typowo lanzaroteńskiej architekturze. Niskie, białe budynki z zieloną stolarką okienną rozmieszczone są wokół dwóch basenów (jeden dla dzieci) i tarasu do opalania. Kompleks położony jest ok. 350 m od rozległej plaży Playa Grande posiadającej wyróżnienie Błękitna Flagi i ok. 1 km od niewielkiej starówki z małym portem rybackim La Tiñosa w miejscowości Puerto del Carmen, żywym kurorcie o niskiej, tarasowej zabudowie. Mały sklep spożywczy Hiperdino Express ok. 200 m od hotelu, duży Sperino w odległości ok. 800 m. W sklepie rybnym w porcie można kupić świeże ryby, tam znajdują się też popularne rybne restauracje. Sporo restauracji jest też w okolicach hotelu oraz przy plaży. Przy plaży są publiczne place zabaw dla dzieci.

W niedziele na placu Varadero przy porcie jarmark z rzemiosłem, produktami lokalnymi i stoiskami gastronomicznymi. Przy kilkukilometrowej, obsadzonej tropikalną roślinnością promenadzie prowadzącej wzdłuż ok. 6 km plaż kurortu ścieżka rowerowa (w wypożyczalniach dostępne są także rowerki dziecięce i czterokołowe rowery rodzinne w parasolem przeciwsłonecznym).

Miejscowość jest dobrą bazą do zwiedzania całej wyspy wynajętym samochodem - do Parku Narodowego Timanfaya ok. 20 km, do udostępnionych do zwiedzania wulkanicznych jaskiń Jameos del Agua i Cueva de Los Verdes ok 40 km, do dzikich plaż półwyspu Papagayo ok.30 km. Do założonych w wulkanicznych popiołach winnic regionu La Geria ok. 11 km. Do większości atrakcji można dojechać transportem publicznym (poza Parkiem Timanfaya).

Odległość z lotniska ok. 8 km, możliwy dojazd autobusem nr 161 (ok. 25 min), przystanek ok. 200 m od apartamentów.

Wycena biletów lotniczych z małym bagażem podręcznym. Opcjonalnie bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą. Godziny przelotów: 11:30 - 15:30, powrót 16:05 - 22:00.
Wylot: Berlin Brandenburg
Data wylotu: 2021-11-02 (wtorek)
Data powrotu: 2021-11-09 (wtorek)

Cena lotu dla dorosłego: 153.00 EUR

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 153.00 EUR

612.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.58)

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

Hotel: Apartamenty HG Lomo Blanco­

Nieduży kompleks 350 m od plaży, basen dla dorosłych i dzieci, 200 m od sklepu i przystanu autobusowrgo, blisko starówki

Wyżywienie: Śniadania
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Puerto del Carmen

712.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.58)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2021-09-17

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.