Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2053 PLN / 9 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

4106 PLN / 9 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Apartament 22m2 typu studio z aneksem kuchennym oraz tarasem z widokiem na ocean i bezpłatnym WIFI. Mieszkanie mieści się na terenie gospodarstwa agroturystycznego z 8 apartamentami dysponującego ogrodem o powierzchni ok. 20.000 m2, gdzie znajduje się ekologiczna plantacja bananów, drzewa owocowe, tarasy widokowe, palmy, sosny, kwiaty, trawnik, oczko wodne, basen i strefa do biesiadowania z grillem. Spokojna i bezpieczna lokalizacja, którą od oceanu oddziela tylko ok. 400-metrowa ścieżka na malowniczą plażę Los Patos. Około 1,5-kilometrowy spacer nad oceanem dzieli gospodarstwo od jednej z piękniejszych plaż północy Teneryfy, El Bollullo. Przystanek autobusowy w odległości ok. 400 m (bezpośredni autobus do La Orotavy), dobra restauracja San Diego w odległości ok. 300 m, dobrze zaopatrzony sklep spożywczy Superdino w La Orotava (4 km) lub w Puerto de La Cruz, dokąd można wybrać się na spacer widokową ścieżką nad oceanem wiodącą przez plantacje bananów (ok. 5 km). Można również poprosić gospodarza o przywiezienie zakupów.

Posiadłość położona jest ok. 1 km od autostrady północnej, co zapewnia dobry dojazd do najważniejszych atrakcji Teneryfy. Do stacji dolnej kolejki na wulkan Teide ok. 38 km, do Icod de Los Vinos z Tysiącletnim Smoczym Drzewem ok. 26 km, do miejscowości Garachico z ładną starówką i basenami utworzonymi przez lawę ok. 35km, do kolonialnego miasta La Laguna ze starówką na liście UNESCO ok. 27 km, do stolicy wyspy, Santa Cruz de Tenerife ok. 35 km. Odległość od lotniska ok. 89 km, dojazd samochodem ok. 1 h do 1,5 h w zależności od natężenia ruchu lub komunikacją publiczną z przesiadkami.

Godziny przelotów: 10:40 - 15:45/ 16:25 - 23:00. Bagaż za dodatkową opłatą.
Wylot: Warszawa Chopin
Data wylotu: 2023-10-21 (sobota)
Data powrotu: 2023-10-30 (poniedziałek)

Cena lotu dla dorosłego: 938.00 PLN

1876.00 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

Hotel: Gospodarstwo agroturystyczne Apartaments Finca El Rincon­

Apartament z widokiem na ocean, ogród, grill, ścieżka na ustronną plażę

Wyżywienie: Bez wyżywienia
9 nocy

Studio

Miejscowość: El Rincon

486.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Z dala od kurortów
Data aktualizacji: 2023-07-17

Reklama

Copyright © 2012-2023 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.