Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Lanzarote

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1624 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

6495 PLN / 14 dni

Cena łączna za 3 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Duże mieszkanie wakacyjne z dwoma sypialniami (1 łóżko podwójne i 2 pojedyncze), salonem z aneksem kuchennym, balkonem oraz bezpłatnym WIFI. Usytuowane jest w odległości ok. 900 m od niewielkiej plaży z jasnym, drobnym piaskiem i spokojną wodą w zadbanej wiosce rybackiej Orzola na północy Lanzarote. W miejscowości jest kilka małych sklepów i bardzo dobrych rybnych restauracji (mieszkańcy Lanzarote mawiają, że w Orzoli przyrządzane są najlepsze \\\\\\\"lapas\\\\\\\" na wyspie - podawane na płaskiej patelni małże o pojedynczej muszli, polane zielonym sosem mojo). Najbliższy targ ze sklepem rybnym w oddalonej o ok. 12 km miejscowości Haria. Spokojna lokalizacja, idealna do plażowania, wędrówek pieszych i zwiedzania najbardziej zielonego, północnego regionu wyspy wynajętym samochodem. W okolicy zatoczka z dobrymi warunkami do uprawienia surfingu oraz ładne plaże, na których bardzo drobny, jasny piasek kontrastuje w czarnymi, wulkanicznymi kamieniami. Blisko stąd do wulkanicznych jaskiń Cueva de Los Verdes i Jameos del Agua oraz na piękną plażę Famara znaną z filmu Pedro Almodovara \\\\\\\"Przerwane Objęcia\\\\\\\". Do Parku Narodowego Timanfaya ze \\\\\\\"Szlakiem Wulkanów\\\\\\\" ok. 60 km. Z portu w Orzoli można popłynąć promem na La Graciosę, jedyną w Europie zamieszkałą wyspę bez dróg asfaltowych. Odległość z lotniska ok. 41 km, dojazd samochodem ok. 45 min lub autobusami nr 22 lub 23 do Arrecife, skąd kursuje autobus nr 9 do Orzoli.

Wycena biletów lotniczych bez bagażu. Bagaż za dodatkową opłatą. Planowane goodziny przelotów: 7:20 - 11:20 / powrót 11:55 - 17:35.
Wylot: Bratysława
Data wylotu: 2023-07-18 (wtorek)
Data powrotu: 2023-08-01 (wtorek)

Cena lotu dla dorosłego: 168.74 EUR

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 168.74 EUR

674.96 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.29)

Cena łączna za lot

Hotel: Orzola Beach­

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Orzola

840.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.29)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2023-02-23

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.