Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
3053 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

6105 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Domek wakacyjny 87 m2 z odrębną sypialnią, salonem, kuchnią, balkonem i ogródkiem położony w mieszkalanej dzielnicy małej miejscowości o charakterze rybacko-rolniczo-letniskowym na północnym wschodzie Teneryfy, Punta del Hidalgo. Z tego miasteczka wywodzi się założona 52 lata temu jedna z dwóch najpopularniejszych grup folklorystycznych Wysp Kanaryjskich, Los Sabandenos (przy wjeździe do miejscowości znajduje się ich pomnik). W odległości ok. 1 km (15-minutowy spacer) znajduje się naturalny basen z oceaniczną wodą i plaża Playa Arenisco. Mały spożywczy ok. 200 m od domku, w sąsiedztwie 3 restauracje, a w odległości ok. 1,5 km od domku mieści się restauracja lokalnej spółdzielni rybackiej. W tej miejscowości rozpoczyna się około 2-kilometrowy, należący do europejskiej sieci Błękitnych Szlaków, spacerowy szlak wzdłuż wybrzeża do latarni morskiej Faro de Punta Hidalgo. Na spacer można pójść również do sąsiedniej, niewielkiej miejscowości Bajamar z basenami naturalnymi i promenadą z kawiarniami i restauracjami. W odległości ok. 14 km w Tacoronte znajduje się największy targ rolniczy Teneryfy (soboty i niedziele, dojazd ok. 30 min - tropikalne owoce, lokalne warzywa, sodkie wypieki, domowe przetwory, świeże ryby, wina, zioła, miody). Blisko jest też do La Laguny (16 km), której starówka znajduje się na liście zabytków UNESCO, a miasto posiada dużą halę targową, która jest czynna codziennie.. Ok. 25 km jest do Rezerwatu Biosfery Gór Anaga, gdzie można chodzić na spacery w lasach laurisilva. Jedna z tras przez góry Anaga (poziom trudności wysoki na końcowym odcinku) wiedzie do Punta del Hidalgo.

Dojazd na lotnisko ok. 80 km (ok. 1,5 h).
Wylot: Warszawa-Modlin
Data wylotu: 2021-09-18 (sobota)
Data powrotu: 2021-10-02 (sobota)

Cena lotu dla dorosłego: 1038.00 PLN

2076.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Domek Un Paraiso en Tenerife­

Domek szeregowy z ogródkiem

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Punta Hidalgo

880.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.58)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2021-08-30

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.