Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

La Gomera

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Prom Naviera Armas
  • Hotel
3483 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

13930 PLN / 14 dni

Cena łączna za 3 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Atrakcyjny wyjazd na jedną z mniej znanych Wysp Kanaryjskich. Po przylocie na Teneryfę południową (planowany o 16:45) dojazd autobusem nr 111 lub wynajętym samochodem ok. 30 min. do Los Cristianos, skąd od godz.20:00 odpływa prom na La Gomerę. Przypłynięcie do San Sebastian de La Gomera o godz. 20:50, odbiór wynajętego samochodu i przejazd 50 km (ok. 1 h 15 min) do kameralnej, nadmorskiej miejscowości Valle Gran Rey. Położona ona jest na słonecznym zachodzie wyspy, w malowniczej dolinie z tarasowymi polami uprawnymi, plantacjami bananów, otoczonej wzgórzami. Zakwaterowanie w apartamencie 65m2 z 2 sypialniami, wyposażonym w aneks kuchenny i umeblowany balkon, na którym można jeść śniadania oraz bezpłatne WIFI. Hotel jest kameralny (50 apartamentów) i cichy, posiada basen z wydzieloną częścią dla dzieci otoczony ogrodem z palmami. Mieści się w odległości 150 m od popularnej wśród rodzin z dziećmi plaży Charco del Conde. Obok hotelu sklep spożywczy, kawiarnia, w której można zjeść śniadania i lodziarnia. W spacerowej odległości rybacka dzielnica Vueltas z kolorowymi domkami, niewielkim portem, restauracjami serwującymi dania ze świeżych ryb, małymi sklepkami. Przy dworcu autobusowym, do którego idzie się ok. 30 minut w każdą niedzielę odbywa się jarmark z produktami lokalnymi, warzywami i owocami, domowymi przetworami itp. Promenadą wzdłuż oceanu można przejść do pozostałych plaż miejscowości. Lokalizacja jest dobrą bazą do zwiedzania wyspy wynajętym samochodem Ok. 20 km. do siatki szlaków pieszych na terenie Parku Narodowego Garajonay, gdzie znajdują się lasy wawrzynowe. Koszt promu z Los Cristianos na La Gomerę został ujęty w kalkulacji. Powrót do Los Cristianos porannym promem (wypływającym o 7:00). Lot powrotny do Polski o godz. 17:25 - przylot 23:35.

Jeśli przed wylotem do Polski będzie potrzebny test antygenowy, by uniknąć kwarantanny, będzie go można zrobić poprzedniego dnia przed wypłynięciem z La Gomery w San Sebastian de La Gomera za 30 EUR: test antygenowy

Do ceny biletów lotniczych trzeba doliczyć bagaż.
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2021-07-15 (czwartek)
Data powrotu: 2021-07-29 (czwartek)

Cena lotu dla dorosłego: 1498.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1498.00 PLN

5992.00 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

Prom Naviera Armas

210.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.61)

Cena łączna za całą grupę

Hotel: Residencial El Llano­

Kameralny hotel 150 m od plaży, basen, umeblowany taras

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Valle Gran Rey

1512.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.61)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2021-03-23

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.