Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2296 PLN / 9 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

9185 PLN / 9 dni

Cena łączna za 3 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Teneryfę Południową (15:00 - 20:00) odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 80 km do do miejsca zakwaterowania. Zakwaterowanie w wygodnym mieszkaniu waakcyjnym 70 m2 z 2 sypialniami, salonem, tarasem, aneksem kuchennym, które wysposażone jest w pralkę i bezpłatne WIFI. Apartament położony jest 50 m deptaku biegnącego wzdłuż oceanu, obok restauracji lokalnej spółdzielni rybackiej serwującej m.in. smażone ryby złowione tego samego dnia (pescado del dia). Bardzo smaczne są również lokalnie poławiane krewetki (camarones). Do najbliższegomkąpieliska z osłoniętym od fal i wiatru basenem naturalnym ok. 150 m. W centrum miejscowości sklep spożywczy, apteka i kościół.

Dobra lokalizacja do wędrówek m.in. około 2-kilometrowym przybrzeżnym łatwym szlak pieszym lub trudnym szlakiem do górskiej wioski Chinamada). Dobra baza również do zwiedzania atrakcji wyspy - do Cruz del Carmen, centrum informacyjnego Rezerwatu Biosfery Gór Anaga, ok. 16 km, skąd wyruszają wybrane piesze i samochodowe trasy pozwalające na eksplorowanie tego obfitującego w lasy wawrzynowe zakątka Teneryfy. Blisko jest także do historycznego miasta La Laguna (ok. 15 km) ze starówką na liście UNESCO, na odbywający się w każdy weekend, największy rolniczy targ Teneryfy w Tacoronte, gdzie można kupić m.in. wspaniałe kozie sery, tropikalne owoce, czarne ziemniaki odmiany uprawianej poza Teneryfą tylko w peruwiańskich Andach, domowe wina, słodkie wypieki (ok. 13 km).

W odległości ok. 22 km w okolicach El Sauzal mieści się Muzeum Wina, do którego można wybrać się na degustację. Dobra lokalizacja do odwiedzin w tzw. guachinches, sezonowych jadłodajniach prowadzonych przy winnicach, których wiele znajduje się w okolicach Santa Ursula (ok. 34 km od apartamentu)

Warto odwiedzić również miejscowość Puerto de La Cruz z XVIII-wiecznym ogródem botanicznym, założonym w XIX wieku parkiem Parque Taoro i starówką z urokliwymi kamieniczkami. Dogodna lokalizacja również jako baza do zwiedzania zabytkowych miast La Orotava, Icod de Los Vinos z Tysiącletnim Smoczym Drzewem, Garachico z basenami stworzonymi przez lawę i klimatycznej stolicy Santa Cruz. Łatwo stąd także dojechać do Parku Narodowego Teide z trzecim co do wielkości wulkanem świata.

Wycena biletów z mini bagażem podręcznym. Bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą. Lot powrotny 17:25 - 00:05.
Wylot: Warszawa Modlin
Data wylotu: 2024-01-16 (wtorek)
Data powrotu: 2024-01-25 (czwartek)

Cena lotu dla dorosłego: 1736.83 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1736.83 PLN

6947.32 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Senor Polo La Punta­

Wyżywienie: Bez wyżywienia
9 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Punta de Hidalgo

522.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.29)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2023-08-23

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.