Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1878 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

5635 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Pokój dwuosobowy z łóżkiem podwójnym oraz dodatkowym pojedynczym w dużym ośrodku (634 pokoje) należący do renomowanej sieci Occidental, dysponujący 5 basenami, centrum fitness i spa oraz placem zabaw i mini klubem dla dzieci. Położony jest w Playa de Jandia, turystycznej części rybackiej miejscowości Morro Jable, w odległości ok. 500 m od ładnej, piaszczystej plaży. W okolicy hotelu sklepy spożywcze, centra handlowe, turystyczne bary, kawiarnie i restauracje. Przy plaży rezerwat przyrody Solana Matorral, gdzie można obserwować wiewiórki i ptaki, ścieżka rowerowa, wypożyczalnia rowerów i buggy, latarnia morska oraz obsadzona tropikalną roślinnością spacerowa promenada z widokami na zachody słońca prowadząca do oddalonej o ok. 2 km starówki Morro Jable, w okolicach której znajdują się dobre restauracje serwujące świeże ryby. Do parku ze zwierzętami Oasis Park ok. 30 km (bezpłatny autobus kursuje codziennie, przystanek niedaleko hotelu). Z Morro Jable niedaleko jest na słynną, ustronnie położoną plażę Cofete (ok. 21 km, częściowo drogą bitą) oraz na plażę Sotavento uważaną za jedną z najpiękniejszych na Atlantyku (ok. 20 km). Warto zobaczyć tradycyjne miasteczka Tuineje, Pajara i Antigua, dawną stolicę wyspy, Betancurię, zwiedzić plantację aloesów w okolicach Tiscamanita oraz najstarsze na Wyspach Kanaryjskich jaskinie wraz ze skamieniałą plażą w Ajuy.

Odległość od lotniska ok. 75 km. godziny przelotów: 6:45 - 10:55, powrót 11:30 - 17:25. Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Bagaż nadawany 10 kg za dodatkową opłatą 10 eur za lot za pasażera.
Wylot: Berlin Schoenefeld
Data wylotu: 2019-10-15 (wtorek)
Data powrotu: 2019-10-22 (wtorek)

Cena lotu dla dorosłego: 191.00 EUR

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 191.00 EUR

573.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.37)

Cena łączna za lot

Hotel: Occidental Jandia Playa­

500 m od plaży

Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje
7 nocy

Pokój 2-osobowy

Miejscowość: Morro Jable

716.80 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.37)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-06-22

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.