Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Lanzarote

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1596 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

3192 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Mieszkanie 85 m2 z 2 sypialniami, salonem, kuchnią i tarasem oraz bezpłatnym WIFI położone w pierwszej linii brzegowej w spokojnej wiosce rybackiej Punta de Mujeres leżącej na północnym wybrzeżu Lanzarote. W sąsiedztwie oceaniczne baseny o różnych głębokościach z krystalicznie czystą wodą, w której można obserwować pływające małe rybki, mała kąpielowa zatoczka, dwa dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze, dom kultury z barem serwującym kanaryjskie specjały w nieturystycznych cenach i pizzeria. Do trochę większej miejscowości letniskowej Arrieta, w której także nie ma dużych hoteli, jedynie apartamenty turystyczne oraz domy rybaków, dobre i niedrogie rybne restauracje z tarasami nad oceanem, bary, sklepy, kawiarnia i ładna plaża z jasnym piaskiem, ok. 2-kilometrowy spacer chodnikiem wzdłuż oceanu. W sąsiedztwie chroniony teren pól lawowych porośniętych typową roślinnością, Malpais de La Corona. W odległości ok. 2 km znajdują się jaskinia wulkaniczna Jameos del Agua i jaskinia Cueva de Los Verdes należące do największych atrakcji Lanzarote (można tam dojechać autobusem publicznym). Do większej miejscowości Haria, gdzie znajduje się mała hala targowa z tropikalnymi owocami, warzywami, świeżymi rybami i innymi produktami ok. 8 km. Do Parku Narodowego Timanfaya, gdzie można zobaczyć ślady najbardziej rozległych erupcji wulkanicznych świata ok. 46 km. Dobra baza również do rowerowych wycieczek - w tej części wyspy ruch samochodowy jest mniejszy niż w okolicach kurortów południa. Odległość z lotniska ok. 27 km, można dojechać autobusem z przesiadką w stolicy wyspy, Arrecife.

Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą od 10 EUR za 10 kg i lot. Planowane godziny przelotów: 6:05 - 10:00, powrót 10:50 - 16:35.
Wylot: Berlin Schoenefeld
Data wylotu: 2019-05-01 (środa)
Data powrotu: 2019-05-08 (środa)

Cena lotu dla dorosłego: 183.00 EUR

366.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.37)

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamenty Mar y Sol­

Apartament z częściowym widokiem na ocean, 100 m od oceanu, taras

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Punta Mujeres

364.70 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.37)

Cena łączna za hotel
Z dala od dużych hoteli
Data aktualizacji: 2019-02-27

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.