Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

La Palma

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1024 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

4094 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 2 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na La Palmę (12:05 - 16:25) odbiór zarezerwowanego samochodu i przejazd na zachodnie wybrzeże wyspy (ok. 37 km) i zakwaterowanie w apartamencie 90 m2 z trzema sypialniami, salonem z aneksem kuchennym i balkonem z widokiem na ocean i plantację bananów oraz bezpłatnym WIFI. Mieszkanie położone jest w centrum małego miasteczka Tazacorte ze starówką nazywaną \"małym Paryżem\". Zakupy spożywcze można robić w oddalonym o ok. 500 m , dobrze zaopatrzonym supermarkecie Superdino (piekarnia, stoisko ze świeżymi rybami). Na plażę samochodem jedzie się 2 km. W sąsiedztwie oraz przy plaży kawiarnie, restauracje, lodziarnie itp. Na zakupy warto się także wybrać na któryś z lokalnych targów, np. do El Paso (7 km). Na plażowanie można pojechać także do oddalonej o ok. 11 km ustronnej plaży Charco Verde. W miejscowości poza starówką można zwiedzić Muzeum Bananów, a z lokalnego portu można wypłynąć na wycieczkę na obserwację delfinów w naturalnym środowisku.

Dobra lokalizacja do samochodowych wycieczek po wyspie, mi.in. na położony na południu wulkan San Antonio, gdzie urządzono ośrodek informacyjny na temat zjawisk wulkanicznych, do salin we Fuencaliente i położonej niedaleko winnicy Bodegas de Fuencaliente, której wina zdobywają liczne nagrody na międzynarodowych konkursach i do Muzeum Wina w Las Manchas. Koniecznie trzeba odwiedzić także stolicę wyspy, Santa Cruz de La Palma z malowniczą starówką z zabytkowymi kościołami, muzeami, kamienicami z balkonami z drewna tekowego. Warto zwiedzić również Obserwatorium Astronomiczne mieszczące się na najwyższym szczycie wyspy. Można zaplanować także piesze wycieczki, np. łatwym szlakiem w wawrzynowym lesie Bosque de Los Tilos, którąś z tras w Parku Narodowym Caldera de Taburiente lub spektakularną, 17-kilometrową Ruta de Los Volcanes. Przerwy w zwiedzaniu można umilać sobie plażując na basenach naturalnych (np. Charco Azul) lub na wulkanicznych plażach. Lot powrotny do Berlina 17:10 - 23:30.

Wycena biletów lotniczych Berlin - Teneryfa Południowa z dużym bagażem kabinowym. Opcjonalnie bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą 37,- EUR za 15 kg.
Wylot: Berlin Schoenefeld
Data wylotu: 2019-01-29 (wtorek)
Data powrotu: 2019-02-05 (wtorek)

Cena lotu dla dorosłego: 131.00 EUR

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 131.00 EUR

524.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.34)

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamento el Tejar­

2 km od plaży, apartament z widokiem na ocean

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 3 sypialniami

Miejscowość: Tazacorte

420.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.34)

Cena łączna za hotel
La Palma na ferie zimowe
Data aktualizacji: 2018-11-25

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.