Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Gran Canaria

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1882 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

11289 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 4 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Wylot z Berlina o 20:00 - przylot o 0:15, następnie odbiór wynajętego samochodu (lub skorzystanie z usług firmy transferowej) i przejazd ok. 54 km do miejsca zakwaterowania (ok. 45 min autostradą). Można też zatrzymać się pierwszą noc bliżej lotniska.

Mieszkanie wakacyjne 110 m2 ma dwie sypialnie, salon z rozkładaną sofą, kuchnię, 2 łazienki, oszklony balkon z panoramicznymi widokami na ocean. Wyposażone jest w pralkę i łącze internetowe. Mieści się w mieszkalnej dzielnicy niewielkiego kurortu Puerto de Mogan położonego na słonecznym, zachodnim wybrzeżu wyspy. Do piaszczystej, osłoniętej od wiatru falochronem plaży ze spokojną, płytką przy brzegu wodą ok. 300 m. Do plaży przylega tradycyjne centrum kurortu nazywane \"kanaryjską Wenecją\" ze względu na przecinające je kanały i mostki. Znajdują się tam sklepy, bary, restauracje, oraz niewielki port rybacki i marina, wzdłuż oceanu prowadzi przybrzeżna promenada. Po porcie pływa popularna atrakcja dla dzieci, Żółta Łódź Podwodna, podczas wycieczki którą można obserwować pływające ryby. Inna atrakcja dla dzieci, największy park wodny na wyspie, Lago Taurito, znajduje się w sąsiedniej miejscowości (16 km). Inne atrakcje dla dzieci to park tematyczny ze zwierzętami Palmitos Park (31 km) i park zabaw Angry Birds (11 km). Można wybrać się też na wycieczkę statkiem do którejś z sąsiednich miejscowości, np. do Anfi del Mar, gdzie znajduje się plaża z piaskiem przywiezionym z Karaibów.

Dogodna lokalizacja do zwiedzania wynajętym samochodem zielonego wąwozu Barranco de Mogan, górskich miasteczek Fataga, Santa Lucia i Tejeda, wąwozu Barranco de Guayadeque z zamieszkałymi jaskiniami, miast Aguimes i Ingenio z malowniczymi starówkami. Warto zobaczyć również wydmy w Maspalomas i zwiedzić plantację kawy w dolinie Agaete. Można wybrać się też na całodzienną wycieczkę do stolicy Las Palmas de Gran Canaria z kolonialną architekturą, 3-kilometrową plażą Las Canteras i spektakularnym ogrodem botanicznym Jardin Canario.

Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Bagaż rejestrowany od 12 eur za 10 kg.
Wylot: Berlin Schoenefeld
Data wylotu: 2019-08-05 (poniedziałek)
Data powrotu: 2019-08-19 (poniedziałek)

Cena lotu dla dorosłego: 196.00 EUR

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 196.00 EUR

1176.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.42)

Cena łączna za lot

Hotel: Granada II Apartments­

Basen z brodzikiem, taras,

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 3 sypialniami

Miejscowość: Puerto Rico

1380.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.42)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-06-14

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.