Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
718 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

2871 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 2 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Mieszkanie wakacyjne 60 m2 z odrębną sypialnią, salonem, balkonem i kuchnią z pralką w kompleksie mieszkalnym położonym w kameralnej dzielnicy Punta Larga na przedmieściach Candelarii na wschodnim wybrzeżu wyspy. Kompleks dysponuje basenem i usytuowany jest 200 m od otoczonej falochronami plaży z bardzo spokojną i płytką przy brzegu wodą (plaża żwirkowa). W miejscowości jest kilka dobrze zaopatrzonych sklepów spożywczych, , piekarni, restauracji z cenami \"dla tubylców\", kilka lodziarni i marina. Dobra lokalizacja dla osób lubiących miejsca spokojne położone z dala od turystycznego gwaru - w okolicy nie ma dużych hoteli, jedynie mieszkania letniskowe należące do Kanaryjczyków, które są okazjonalnie wynajmowane turystom. Na placu przy centrum handlowym co sobotę organizowany niewielki targ rolniczy, gdzie można kupić lokalne owoce, warzywa, kozie sery, pieczywo i domowe wypieki prosto od wytwórców. Promenadą można przejść do centrum Candelarii, gdzie znajduje się zabytkowa bazylika oraz posągi Guanczów, dawnych władców wyspy.

Dobra lokalizacja do zwiedzania atrakcji turystycznych wyspy -17 km do stolicy wyspy, Santa Cruz de Tenerife, gdzie jest zabytkowa starówka, restauracyjki z tzw. nową kuchnią kanaryjską i zaprojektowany przez lanzaroteńskiego architekta Cesara Manrique park wypoczynkowy z basenami z oceaniczną wodą, Parque Maritimo. Łatwo stąd dojechać także do miast La Laguna i La Orotava z kolonialnymi starówkami oraz do Rezerwatu Biosfery Gór Anaga (28 km). Do plaży Las Teresitas uważanej za jedną z najładniejszych na Teneryfie ok. 26 km.
Wylot: We własnym zakresie
Data wylotu: 2020-08-16 (niedziela)
Data powrotu: 2020-08-23 (niedziela)

Cena lotu dla dorosłego: 0.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 0.00 PLN

0.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Carolina I­

Balkon, pralka, basen, 200 m od plaży

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Candelaria

650.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.42)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2020-07-23

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.