Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Gran Canaria

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2734 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

10936 PLN / 14 dni

Cena łączna za 3 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Apartament 65 m2 z dwoma sypialniami, salonem z aneksem kuchennym wyposażonym w piekarnik i zmywarkę oraz tarasem z meblami ogrodowymi mieszczący się na terenie spokojnego kompleksu 93 apartamentów dysponującym basenem. Na terenie ośrodka dostępne są pralka i suzzarka na monety. Obiekt położony jest na klifie w małym, spokojnym kurorcie Costa Taurito na południowo-zachodnim wybrzeżu Gran Canarii, w regionie należącym do najbardziej słonecznych na tej wyspie. Usytuowany w odległości ok. 1,5 km od piaszczystej plaży. Przy plaży znajduje się promenada oraz duży park wodny Lago Taurito (1350 m2 basenów) ze zjeżdżalniami i ładnym ogrodem. Sklep spożywczy SPAR przy plaży, tam znajduje się też kilka restauracji. Można podjechać też coś zjeść do sąsiedniego miasteczka Puerto de Mogan, którego tradycyjne centrum kurortu nazywane jest \"kanaryjską Wenecją\" ze względu na przecinające je kanały i mostki. Znajdują się tam sklepy, bary, restauracje, oraz niewielki port rybacki i marina, wzdłuż oceanu prowadzi przybrzeżna promenada.

Dogodna lokalizacja do zwiedzania wynajętym samochodem zielonego wąwozu Barranco de Mogan, górskich wiosek Fataga, Santa Lucia i Tejeda, wąwozu Barranco de Guayadeque z zamieszkałymi jaskiniami, miast Aguimes i Ingenio z malowniczymi starówkami. Warto zobaczyć również wydmy w Maspalomas i plantacje kawy w dolinie Agaete. Można wybrać się też na całodzienną wycieczkę do stolicy Las Palmas de Gran Canaria z kolonialną architekturą, 3-kilometrową plażą Las Canteras i spektakularnym ogrodem botanicznym Jardin Canario. Odległość od lotniska ok. 51 km.

Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Dodatkowy bagaż od 42 pln za 10 kg za osobę i lot. Planowane godziny przelotów: 19:00 - 23:35, powrót 12:25 - 17:35.
Wylot: Kraków
Data wylotu: 2019-07-18 (czwartek)
Data powrotu: 2019-08-01 (czwartek)

Cena lotu dla dorosłego: 1042.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1042.00 PLN

4168.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Cala Blanca by Diamond Resorts­

Zmywarka, taras z meblami ogrodowymi, pralnia na terenie ośrodka

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Costa Taurito

1570.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.31)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-05-12

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.