Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Gran Canaria

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1814 PLN / 10 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

7256 PLN / 10 dni

Cena łączna za 4 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Gran Canarię (wylot 7:20, przylot 11:25) przejazd wynajętym samochodem ok. 13 km do niedużej miejscowości mieszkalnej Arinaga na wschodnim wybrzeżu wyspy, gdzie mamy zarezerwowany pobyt w dużym, wygodnym apartamencie z trzema sypialniami, salonem i kuchnią. Sklep spożywczy Superdino znajduje się w odległości ok. 100 m, do plaży z Błękitną Flagą 2019 ok. 800 m. Przy promenadzie kilka restauracji serwujących potrawy ze świeżych ryb, w centrum kultowy bar z przekąskami Bar Cafeteria del Pino z domowymi obiadami w cenach dla miejscowych (koniecznie trzeba spróbować bocadillos con pata asada, kanapek z pieczoną na miejscu kanaryjską szynką). W oddalonym o ok. 10 km miasteczku Aguimes znajdują się większe supermarkety oraz starówka z typowo kanaryjską zabudową, rzeźbami z brązu i kawiarnianymi ogródkami. W bliskiej odległości (ok. 14 km) położony jest także zielony wąwóz Barranco de Guayadeque z zamieszkałymi jaskiniami i kościołem w skale. Do 6-kilometrowej plaży z wydmami w Maspalomas ok. 27 km.

Dobra lokalizacja również dla samochodowych wycieczek do górskich miasteczek Fataga i Santa Lucia oraz dla wędrówek szlakami kaldery de Los Marteles. Do stolicy wyspy, Las Palmas de Gran Canaria, z zabytkową starówką z Domem Kolumba, słynną plażą Las Canteras zwaną Copacabaną Wysp Kanaryjskich, restauracjami gourmet, otworzonym niedawno największym akwarium Wysp Kanaryjskich Poema del Mar ok. 37 km autostradą. Po 4 noclegach przejazd wzdłuż zachodniego wybrzeża wyspy do kolejnego miejsca zakwaterowania (ok. 110 km, ok. 2,5 h). Zakwaterowanie w mieszkaniu wakacyjnym z 2 sypialniami, salonem, kuchnią i tarasem z widokiem na ocean wyposażonym w meble ogrodowe. Apartament położony jest w małym miasteczku Agaete na północnym zachodzie wyspy zabudowanym niskimi, białymi domkami. Do centrum ze sklepami, barami i restauracjami ok. 500 m. Tam znajduje się też zabytkowy ogród botaniczny Huerto de Las Flores. Do najbliższej plaży w portowym miasteczku Puerto de Las Nieves znanym z pozostałości skały Dedo de Dios (Boży Palec) ok. 800 km. Plażować można też przy basenach naturalnych urządzonych na terenie dawnych salin. W restauracjach z ogródkami z widokiem na ocean można spróbować świeżych ryb. Z promenady przy plaży przy sprzyjającej pogodzie widoczny jest wierzchołek wulkanu El Teide na Teneryfie. Dogodna lokalizacja do zwiedzania Doliny Agaete z plantacjami kawy, awokado i mango, jaskini Cueva Pintada z malowidłami Guanchów, dawnych mieszkańców wyspy. Warto wybrać się także do przypominającego gigantyczny plaster miodu stanowiska archeologicznego Cenobio de Valeron oraz do górskich wiosek Artenara z zamieszkałymi jaskiniami i Tejeda znajdującej się na Liście Najpiękniejszych Wiosek Hiszpanii. W Tejeda na 1 i 2 lutego zaplanowano coroczny Festiwal Kwitnących Migdałowców z występami folklorystycznymi, jarmarkiem z rękodziełem i słodkimi wypiekami z migdałów. Koniecznie trzeba się wybrać w górką wycieczkę do emblematycznej skały Roque Nublo.

Ostatniego dnia dojazd na lotnisko samochodem ok. 57 km (ok. 1 - 1,5 h). Wycena biletów lotniczych z bagażem 10 kg i małą torbą podręczną. Lot powrotny do Berlina 16:50 - 23:00.
Wylot: Berlin Schoenefeld
Data wylotu: 2020-01-27 (poniedziałek)
Data powrotu: 2020-02-06 (czwartek)

Cena lotu dla dorosłego: 238.68 EUR

954.72 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za lot

Hotel: Apartament Toni\'s­

Parking, pralka

Wyżywienie: Bez wyżywienia
4 noce

Apartament z 3 sypialniami

Miejscowość: Playa Arinaga

260.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel

Hotel: Apartament La VillAna­

Taras z widokiem na ocean i góry, parking, bezpłatne WIFI

Wyżywienie: Bez wyżywienia
6 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Agaete

480.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel
W terminie Festiwalu Kwitnących Migdałowców w Tejeda
Data aktualizacji: 2020-01-02

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.