Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Gran Canaria

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1663 PLN / 11 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

9977 PLN / 11 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 4 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie przejazd wynajętym samochodem ok. 13 km do niedużej miejscowości mieszkalnej Arinaga na wschodnim wybrzeżu wyspy, gdzie mamy zarezerwowany pobyt w dużym, wygodnym apartamencie z dwoma sypialniami, aneksem kuchennym i widokiem na ocean. Sklep spożywczy Spar znajduje się w odległości ok. 750 m, do plaży z Błękitną Flagą 2018 ok. 1,2 km. Przy promenadzie kilka restauracji serwujących potrawy ze świeżych ryb, w centrum kultowy bar z przekąskami Bar Cafeteria del Pino z domowymi obiadami w cenach dla miejscowych (koniecznie trzeba spróbować bocadillos con pata asada, kanapek z pieczoną na miejscu kanaryjską szynką). W oddalonym o ok. 10 km miasteczku Aguimes znajdują się większe supermarkety oraz starówka z typowo kanaryjską zabudową, rzeźbami z brązu i kawiarnianymi ogródkami. W bliskiej odległości (ok. 14 km) położony jest także zielony wąwóz Barranco de Guayadeque z zamieszkałymi jaskiniami i kościołem w skale (w lutym w wąwozie Guayadeque można się wybrać na wędrówkę wśród kwitnących drzew migdałowych).

Dobra lokalizacja również dla samochodowych wycieczek do górskich miasteczek Fataga i Santa Lucia, warto się wybrać również na zakupy na duży targ rolniczy do Vega de San Mateo (niedziela, ok. 43 km od Arinaga), gdzie można kupić tropikalne owoce, lokalne warzywa, sery, miody, słodkie wypieki i inne produkty. Do stolicy wyspy, Las Palmas de Gran Canaria, z zabytkową starówką z Domem Kolumba, słynną plażą Las Canteras, restauracjami gourmet, otworzonym niedawno największym akwarium Wysp Kanaryjskich Poema del Mar i domami towarowymi ok. 37 km autostradą.

Wycena biletów lotniczych z dużym bagażem kabinowym 10 kg i małą torbą podręczną. Opcjonalnie bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą od 38 PLN za 10 kg. Planowane godziny przelotów 17:50 - 22:25/ 11:00 - 17:25.
Wylot: Berlin Schoenefeld
Data wylotu: 2019-08-05 (poniedziałek)
Data powrotu: 2019-08-16 (piątek)

Cena lotu dla dorosłego: 198.00 EUR

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 198.00 EUR

1188.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.26)

Cena łączna za lot

Hotel: Daura Playa de Arinaga­

Widok na ocean, bezpłatne WIFI, blisko lotniska

Wyżywienie: Bez wyżywienia
11 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Playa Arinaga

1154.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.26)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-06-14

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.