Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1758 PLN / 11 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

3516 PLN / 11 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Dom wakacyjny 95 m2 z dwoma sypialniami, kuchnią z pralką, bezpłatnym WIFI oraz tarasem z widokiem na ocean i grillem. Domek mieści się w dzielnicy Aguagarcia należącej do miasteczka Tacoronte znanego z wybornych win i największego targu rolniczego Teneryfy (w soboty i niedziele ok. 5 km od domku). Sklepy spożywcze w oddalonym o ok. 2 km centrum, tam znajdują się też kawiarnie i restauracje. W odległości ok. 1,5 km od domku rozpoczyna się łatwy szlak pieszy \"Stuletni Strażnicy\" przebiegający przez wąwóz Todedo wśród starych lasów wawrzynowych. 3 km od domku znajdują się mieszczące się w zabytkowej hacjendzie Casa del Vino oraz Casa del Miel, muzea wina i miodu, w których można poznać spróbować win Teneryfy i poznać metody ich wytwarzania oraz posmakować miodów pozyskiwanych w Parku Narodowym Teide na wysokości ponad 2200 m n.p.m. W odległości ok. 7,5 km znajduje się wulkaniczna plaża Mesa del Mar, na kąpiel warto zajechać także do El Pris (10 km), gdzie można zjeść świeżą rybkę z tarasem z widokiem na ocean.

Domek położony jest ok. 600 m od autostrady północnej, co zapewnia dobry dojazd do najważniejszych atrakcji Teneryfy. Do stacji dolnej kolejki na wulkan Teide ok. 51 km, do Icod de Los Vinos z Tysiącletnim Smoczym Drzewem ok. 48 km, do miejscowości Garachico z ładną starówką i basenami utworzonymi przez lawę ok. 42 km, do kolonialnego miasta La Laguna ze starówką na liście UNESCO ok. 14 km, do stolicy wyspy, Santa Cruz de Tenerife ok. 20 km, Do La Orotavy, gdzie 6 kwietnia odbywa się Festiwal Serów, ok. 16 km. Odległość od lotniska ok. 72 km, dojazd samochodem ok. 1 - 1,5 h w zależności od ruchu ulicznego.

Planowane godziny przelotów: 6:30 - 11:00/ 11:35 - 17:55. Wycena biletów lotniczych z małą torbą podręczną. Bagaż nadawany od 38,- pln za lot i pasażera.
Wylot: Wrocław
Data wylotu: 2019-03-27 (środa)
Data powrotu: 2019-04-07 (niedziela)

Cena lotu dla dorosłego: 634.00 PLN

1268.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Dom wakacyjny Casa Andrea­

Taras z widokiem na ocean, grill, bezpłatne WIFI

Wyżywienie: Bez wyżywienia
11 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Tacoronte

525.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel
W terminie Festiwalu Serów w La Orotava
Data aktualizacji: 2019-02-26

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.