Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1938 PLN / 10 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

3875 PLN / 10 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Apartament 40 m2 z odrębną sypialnią, alonem z aneksem kuchennym, tarasem oraz bezpłatnym WIFI położony w odległości ok. 600 m od oceanu w rybackiej wiosce El Cotillo na północy Fuerteventury, ok. 800 od plaży Los Lagos z drobnym, białym piaskiem, na której tworzą się małe, malownicze zatoczki. El Cotillo to niewielka, urokliwa miejscowość z małym portem, kilkoma sklepami, barami, kawiarniami i dobrymi, rybnymi restauracjami oraz małą promenadą z ławeczkami, z której można obserwować zachody słońca. Brzegiem oceanu można przejść do oddalonej od hotelu ok. 1,5 km plaży La Concha, która również należy do najładniejszych na wyspie. Lokalizacja idealna do surfingu (szkoła i baza sprzętu na miejscu, dobre warunki na położonej na południe od miejscowości plaży Piedra Playa), wędrówek - w okolicy przebiegają szlaki o zróżnicowanych poziomach trudności, m.in. widokowy, ok. 20-kilometrowy szlak pieszy prowadzący brzegiem oceanu do Corralejo), jazdy na rowerze (drogi rowerowe do Corralejo, La Oliva, lub trudniejsza do Tindaya). W odległości ok. 20 km znajduje się duża, turystyczna miejscowość Corralejo, do której kursuje bezpośredni autobus. Dobra lokalizacja do zwiedzania północnej i centralnej Fuerteventury wynajętym samochodem.

Odległość z lotniska ok. 45 km, możliwy dojazd autobusem publicznym, wynajęcie auta z lotniska lub zamówienie transferu.
Wylot: Berlin Schoenefeld
Data wylotu: 2019-07-27 (sobota)
Data powrotu: 2019-08-06 (wtorek)

Cena lotu dla dorosłego: 176.00 EUR

352.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.31)

Cena łączna za lot

Hotel: Casa El Faro 1A­

Spokojna lokalizacja w pobliżu pięknych plaż

Wyżywienie: Bez wyżywienia
10 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: El Cotillo

547.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.31)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-06-20

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.