Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2291 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

11456 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 3 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Apartament 55 m2 z dwoma sypialniami, salonem z aneksem kuchennym i umeblowanym balkonem znajdujący się w ośrodku dysponującym basenem, placem zabaw dla dzieci i bezpłatnym WIFI w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Kompleks położony jest w odległości ok. 500 m od piaszczystej plaży Troya (piasek w kolorze kawy z mlekiem). Plaża jest osłonięta falochronami, ma spokojną i płytką przy brzegu wodę. Najbliższy sklep spożywczy w odległości ok. 100 m, w tych okolicach znajduje się też wypożyczalnia rowerów.W odległości ok. 700 m znajduje się centrum handlowe z większym marketem spożywczym Hiperdino. 1 km od apartamentu mieści się największy na Wyspach Kanaryjskich park rozrywek wodnych Siam Park ze zjeżdżalniami dla dorosłych i dzieci, sztuczną falą i innymi atrakcjami.

Przy promenadzie bary, kawiarnie, restauracje, boiska do siatkówki plażowej, wypożyczalnie sprzętu do sportów wodnych. Z oddalonego o ok. 2 km niewielkiego portu można wybrać się na wycieczkę statkiem na obserwacje delfinów w ich naturalnym środowisku. Autobusem lub rowerem po promenadzie wzdłuż oceanu można podjechać do pozostałych plaż w okolicy, m.in. do plaży Torviscas (2,4 km) lub do El Duque należącej do najlepszych w regionie (3,8 km). Przystanek autobusowy w odległości ok. 250 m.

Odległość od lotniska - ok. 15 km, można dojechać autobusem publicznym lub samochodem wynajętym na lotnisku.

Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Dodatkowy bagaż za opłatą (od 38 PLN za 10 kg za pasażera i lot). Planowane godziny lotów: 16:30 - 21:05 i 9:45 - 17:05.
Wylot: Kraków
Data wylotu: 2019-08-15 (czwartek)
Data powrotu: 2019-08-29 (czwartek)

Cena lotu dla dorosłego: 814.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 814.00 PLN

4070.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamenty Paraiso del Sol­

500 m od plaży Troya,

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Playa de Las Americas

1719.20 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.30)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2018-12-10

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.