Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

La Gomera

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • prom Fred Olsen Express
  • Hotel
2438 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

4877 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Teneryfę południową (wylot 6:35 przylot o 11:00) przejazd wynajętym samochodem lub autobusem ok. 16 km do Los Cristianos, odpływa prom na La Gomerę (18:30 - 19:20, ewentualnie wcześniejszy 15:30 - 16:20). Po przypłynięciu do San Sebastian de La Gomera odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 50 km (1:15 - 1:30 h) do położonej na słonecznym zachodzie wyspy miejscowości Valle Gran Rey. Zakwaterowanie w mieszkaniu wakacyjnym typu studio z balkonem z widokiem na ocean w małym kompleksie z ogrodem i grillem znajdującym się w dzielnicy Casa de La Seda między wąwozami Arure i Valle Gran Rey. Do najbliższej plaży w centrum miejscowości ok. 2,5 km. Tam znajdują się też sklepy spożywcze, piekarnie, kawiarnie, restauracje, placyk miejski oraz wypożyczalnia rowerów.

Przez najbliższe dni plażowanie, jazda na rowerze, piesze wycieczki w Parku Narodowym Garajonay z wejściem na najwyższy szczyt wyspy Alto de Garajonay 1483 m. Koniecznie trzeba odwiedzić także wioskę Cercado, gdzie nadal wyrabia się ceramikę bez użycia koło garncarskiego oraz zobaczyć najstarsze smocze drzewo na wyspie, Drago de Agalan.

Po 6 noclegach przejazd 42 km (ok 1:15 - 1:30 h) do kolejnego miejsca zakwaterowania. Mieszkanie wakacyjne typu studio z tarasem mieści się w niewielkim kompleksie otoczonym ogrodem i plantacją bananów w miejscowości Hermigua na północy wyspy. W bliskiej okolicy sklep spożywczy, piekarnia i cukiernia z tradycyjnymi wypiekami, młyn wytwarzający jedne z najlepszych gofio na archipelagu. Do ustronnej plaży Playa de La Caleta ok. 15 min samochodem lub 1 h pieszo. W pół godziny można dojść do basenów naturalnych na terenie dawnego portu, Pescante de Hermigua. W dzielnicy Santa Catalina jest kultowy bar Piloto, gdzie serwują świetną potaje de berros (specjalność La Gomery - zupę z rukwi wodnej podawaną w drewnianych naczyniach). Miejscowość znana jest też z wznoszących się nad nią skał Roques de Hermigua i muzeum etnograficznego Los Telares. Przez Hermigua przebiega 140-kilometrowy szlak pieszy GR-132 okrążający wyspę.

Przez kolejne dni piesze wycieczki, wycieczka samochodowa trasą punktów widokowych, zwiedzanie miejscowości Vallehermoso i okolic wraz z otoczonym palmami zalewem Presa Encantadora i skałą Roque Cano. W sąsiadującym z Hermigua Agulo nazywanym \"balkonem Wysp Kanaryjskich\" w weekend 1 i 2 maja zazwyczaj organizowana jest fiesta z procesją z tradycyjnym bębnami i gomerskimi kastanietami (chacaras) oraz tradycyjnym jedzeniem. Warto wybrać się też na cały dzień do San Sebastian de La Gomera oraz do wąwozu Chejelipes.

Powrót na Teneryfę promem o godz. 17:30 - 18:20 (ewentualnie którymś z wcześniejszych, by dozwiedzać coś na Teneryfie). Przejazd wynajętym samochodem ok. 8 km i zakwaterowanie na ostatnią noc w mieszkaniu wakacyjnym typu studio położonym w dzielnicy Arenas del Mar na przedmieściach El Medano.

Lot powrotny do Polski 11:35 - przylot 17:45. Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Dodatkowy bagaż za opłatą.
Wylot: Wrocław
Data wylotu: 2020-04-26 (niedziela)
Data powrotu: 2020-05-10 (niedziela)

Cena lotu dla dorosłego: 1032.00 PLN

2064.00 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

prom Fred Olsen Express

80.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za całą grupę

Hotel: Apartamentos Nayara­

Na słonecznym zachodzie wyspy

Wyżywienie: Bez wyżywienia
6 nocy

Studio

Miejscowość: Valle Gran Rey

286.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online

Hotel: Casa Creativa­

W zielonej dolinie Hermigua

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Studio

Miejscowość: Hermigua

255.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online

Hotel: Estudio Europa 2­

8 km od lotniska południowego

Wyżywienie: Bez wyżywienia
1 noc

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Arenas del Mar

36.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2020-01-07

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.