Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Lanzarote

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1873 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

3746 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Wygodne mieszkanie wakacyjne 65 m2 z odrębną sypialnią, salonem oraz aneksem kuchennym oraz balkonem położone w pierwszej linii brzegowej, 20 m od małej, kąpielowej zatoczki z jasnym piaskiem i płytką przy brzegu, spokojną wodą w zadbanej rybackiej wiosce Orzola na północy Lanzarote. Miejscowość o typowej dla wyspy niskiej zabudowie - białe domki z niebieską stolarką okienną, nie ma tu żadnych hoteli, jedynie apartamenty wynajmowane turystom. W centrum kilka małych sklepów spożywczych, w tym jeden całodobowy i dobre, rybne restauracje, do których chętnie przyjeżdżają mieszkańcy wyspy na dobrze przyrządzane lapas - gatunek morskiego ślimaka o pojedynczej muszli przypominającego w smaku małże (8,- EUR). Najbliższy targ z owocami, warzywami, serami i świeżymi rybami w miejscowości Haria (ok. 15 km). Z portu w Orzoli kursują promy na La Graciosę, jedyną w Unii Europejskiej zamieszkałą wyspę bez dróg asfaltowych.

Spokojna lokalizacja, idealna dla osób lubiących ciszę, wędrówki, próbowanie lokalnej kuchni, dobrze się stąd zwiedza najbardziej zielone, północne obszary wyspy wynajętym samochodem lub na rowerze. W odległości ok. 10 km znajduje się Mirador del Rio, jeden z najpiękniejszych punktów widokowych zaprojektowanych przez Cesara Manrique oferujący widoki na leżący na północy Lanzarote archipelag Chinijo. Blisko stąd do udostępnionych do zwiedzania wulkanicznych jaskiń Cueva de Los Verdes i Jameos del Agua (ok. 9km) oraz na piękną plażę Famara (42 km) znaną z filmu Pedro Almodovara \"Przerwane Objęcia\". Do Parku Narodowego Timanfaya ze \"Szlakiem Wulkanów\" ok. 60 km, do założonych w wulkanicznych popiołach winnic regionu La Geria, gdzie w sierpniu rozpoczynają się winobrania, ok. 51 km. Do stolicy wyspy, Arrecife ze starówką z zabytkami i muzeami ok. 36 km. Odległość z lotniska ok. 41 km, dojazd samochodem ok. 45 min lub autobusami nr 22 lub 23 do Arrecife, skąd kursuje autobus nr 9 do Orzoli.

Wycena biletów lotniczych z bagażem kabinowym. Opcjonalnie bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą od 10 EUR za 10 kg. Godziny przelotów: 6:05 - 10:20/ 10:55 - 16:40.
Wylot: Berlin Schoenefeld
Data wylotu: 2019-07-31 (środa)
Data powrotu: 2019-08-07 (środa)

Cena lotu dla dorosłego: 282.00 EUR

564.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.31)

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamenty Perla del Atlantico­

Pierwsza linia brzegowa,, bezpłatne WIFI

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Orzola

305.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.31)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-07-10

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.