Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
3377 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

13508 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 2 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Duże (160 m2), wygodne i nowoczesne mieszkanie wakacyjne z dwoma sypialniami, salonem z rozkładaną sofą i aneksem kuchennym, pralką, bezpłatnym WIFI oraz tarasem. Apartament mieści się na terenie kompleksu mieszkalnego dysponującego basenem położonego ok. 200 m od plaży Los Lagos. Plaża ta ma bardzo jasny, drobny piasek i spokojną, płytką przy brzegu wodę. Idąc dalej brzegiem oceanu dotrzemy do plaży La Concha nazywanej tak od jej kształtu (po hiszpańsku \"muszla\"). Mieszkanie wakacyjne znajduje się na południowym zachodzie wyspy, w El Cotillo, niewielkiej miejscowości mieszkalno-letniskowej o żywych tradycjach wioski rybackiej, które mają odbicie w obchodzonych tam barwnych ludowych festiwalach przyciągających mieszkańców Fuerteventury. W okolicach małego portu rybackiego (ok. 800 m od apartamentów) jest kilka dobrych restauracji serwujących dania z ryb i owoców morza z porannego połowu. Dobrze zaopatrzony sklep spożywczy w odległości ok. 200 m, w miasteczku są też dwie pizzerie, francuska kawiarnia, piekarnia i kilka barów serwujących tapasy, wino, piwo i typowe kanaryjskie jedzenie. Jest tam też niewielka promenada z ławeczkami z widokami na zachody słońca, kościół, plac zabaw, wystawa prac fotograficznych w plenerze, bazy sportów wodnych (surfing, windsurfing). W piątki organizowany jest klimatyczny jarmark z rzemiosłem i muzyką na żywo.

W okolicy widokowe szlaki piesze i rowerowe o różnych poziomach trudności oraz duża, turystyczna miejscowość Corralejo z ładną starówką i portem, do której kursuje bezpośredni autobus (ok. 20 km, ok. 30 min).

Odległość z lotniska ok. 45 km, możliwy dojazd publicznym autobusem z przesiadką w Puerto del Rosario/Corralejo lub zamówienie transferu. Planowane godziny przelotów w dniu przygotowywania zestawu - 8:20 - 12:50, powrót 13:50 - 12:00.
Wylot: Warszawa
Data wylotu: 2019-08-05 (poniedziałek)
Data powrotu: 2019-08-19 (poniedziałek)

Cena lotu dla dorosłego: 1880.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1880.00 PLN

7520.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Cotillo Beach & Sport­

Kameralny kompleks 200 m od jednej z najładniejszych plaż Fuerteventury, basen, bezpłatne WIFI, pralka

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: El Cotillo

1389.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.31)

Cena łączna za hotel
Fuerteventura na sierpień 2019
Data aktualizacji: 2019-03-05

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.