Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2175 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

4350 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Apartament 20 m2 z odrębną sypialnią, salonem z aneksem kuchennym i balkonem z widokiem na ocean w kameralnym kompleksie (20 apartamentów) o niskiej architekturze, położonym na niewielkim klifie nad oceanem w niedużym, portowym miasteczku Moro Jable na południu Fuerteventury. Goście mają do dyspozycji basen, na terenie kompleksu jest też sauna. W odległości ok. 300 m znajduje się rybacka starówka, ok. 600 m jest do 4-kilometrowej plaży o białym piasku, której część jest osłonięta od wiatru dzięki niewielkiej skarpie, a woda przy brzegu jest płytka i spokojna. Miejscowość jest kameralna, z przewagą niskiej zabudowy. Dobrze zaopatrzony supermarket Padilla ze stoiskiem ze świeżymi rybami i piekarnią na ul. Boulevard Timon 4 (ok.800 m od hotelu), na starówce typowe kanaryjskie bary, kawiarnie, piekarnie oraz restauracje, przy promenadzie restauracje z ogródkami z widokami na Atlantyk i zachody słońca serwujące świeże ryby, dania kuchni kanaryjskiej i kuchnię międzynarodową. 1 km od apartamentów znajduje się mała hala targowa ze stoiskiem z lokalnymi serami, pieczywem oraz owocami i warzywami.

Obsadzoną tropikalną roślinnością promenadą, wzdłuż której prowadzi ścieżka rowerowa przebiegająca obok plaż miejscowości można przejść do turystycznej części Morro Jable, Playa de Jandia, gdzie znajdują się małe centra handlowe, rezerwat przyrody Solana El Matorral, w którym można obserwować wiewiórki i ptaki oraz latarnia morska. Przy promenadzie wypożyczalnia rowerów oraz buggy. W okolicach Centrum handlowego Cosmo dwa razy w tygodniu odbywa się mały turystyczny jarmark.

Odległość od lotniska ok. 88 km. Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Dodatkowy bagaż w cenie od 76 pln za 10 kg.
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2019-06-06 (czwartek)
Data powrotu: 2019-06-13 (czwartek)

Cena lotu dla dorosłego: 1040.00 PLN

2080.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Atalaya de Jandia­

Balkon z widokiem na ocean, basen

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Motto Jable

525.54 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.32)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-03-11

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.