Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

La Gomera

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • bilety promowe Teneryfa - La Gomera 2 os. dorosłe, 2 dzieci do 11 lat i samochód
  • Hotel
2829 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

11316 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 2 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Teneryfę południową (wylot 6:30, przylot o 11:00) odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 16 km autostradą do Los Cristianos, skąd odpływa prom na La Gomerę na La Gomerę (15:30, przypłynięcie 16:20).

Po przeprawie promowej do stolicy wyspy, San Sebastian de La Gomera przejazd ok. 50 km (ok. 1,5 h) do położonego na południowym zachodzie wyspy Valle Gran Rey. To kameralne miasteczko letniskowe o niskiej zabudowie położone w malowniczej dolinie otoczonej uprawnymi poletkami, plantacjami bananów, palmowymi gajami i osłaniającymi od wiatru wzgórzami. Zakwaterowanie w apartamencie z odrębną sypialnią, salonem z rozkładaną sofą, z aneksem kuchennymi i balkonem w kameralnym kompleksie 46 apartamentów dysponującym basenem i ogrodem do opalania. Obiekt położony jest 250 m od plaży Charco del Conde ze spokojną i płytką przy brzegu wodą, 800 m od niewielkiego rybackiego portu Vueltas z dobrymi restauracjami. W sąsiedztwie 2 kawiarnie, w których można coś zjeść oraz apteka, sklepy spożywcze w dzielnicy Vueltas. W odległości ok. 1,5 km położona jest plaża La Calera i centrum Valle Gran Rey z miejskim placykiem z kapliczką, dworcem autobusowym, klimatycznym barem z kanaryjskim jedzeniem i muzyką na żywo w weekendy, kilkoma niedużymi sklepami, restauracjami. Można tam dojść nadmorską promenadą. Przy dworcu autobusowym w każdą niedzielę jarmark z produktami lokalnymi.

Przez kolejne dni zwiedzanie wyspy oraz wędrówki piesze w pokrywającym centralną część wyspy Parku Narodowym Garajonay, odwiedzanie ustronnych kąpielowych zatoczek południa wyspy, zwiedzanie miasteczek Hermigua z plantacjami bananów nad oceanem, skałami Roques de Hermigua i muzeum etnograficznym z młynem wytwarzającym gofio, Agulo nazywanym balkonem Wysp Kanaryjskich i Vallehermoso, w którego okolicach znajduje się otoczony palmami sztuczny zalew Presa Entantadora. Warto przejechać się trasą punktów widokowych (m.in. zaprojektowany przez Cesara Manrique punkt widokowy Mirador de Palmarejo, mirador de Igualero, Mirador de Los Roques nowy mirador de Abrante ze szklaną platformą nad oceanem). Koniecznie trzeba wybrać się do wioski Cercado, gdzie nadal wytwarza się ceramikę bez użycia koła garncarskiego oraz zobaczyć najstarsze smocze drzewo na La Gomerze, ponad 400-letnie Drago de Agalan rosnące w wąwozie Barranco de Tajonaje. Można wybrać się także na krótki rejs do formacji skalnych Los Organos. Trzeba też zwiedzić starówkę stolicy, San Sebastian de La Gomera z Domem Kolumba i halą targową, w której można kupić tropikalne owoce uprawiane przez lokalnych rolników.

Ostatniego dnia powrót do Los Cristianos promem odpływającym z San Sebastian o 7:30, przypłynięcie o 8:20. Jeśli wolimy dłużej pospać ostatniego dnia, można wrócić z Teneryfy promem o 20:00 i spędzić ostatnią noc gdzieś blisko lotniska południowego na Teneryfie.

Lot powrotny do Wrocławia 11:35 - przylot 17:55. Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Dodatkowy bagaż w cenie od 38 pln za 10 kg za lot i pasażera.
Wylot: Wrocław
Data wylotu: 2019-08-11 (niedziela)
Data powrotu: 2019-08-25 (niedziela)

Cena lotu dla dorosłego: 1233.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1233.00 PLN

4932.00 PLN

Cena łączna za lot

bilety promowe Teneryfa - La Gomera 2 os. dorosłe, 2 dzieci do 11 lat i samochód

228.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.32)

Cena łączna za całą grupę

Hotel: Residencial El Llano­

Kameralny hotel 250 m od plaży, basen

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Valle Gran Rey

1250.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.32)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-04-03

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.