Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2063 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

4127 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Apartament 53 m2 z odrębną sypialnią, salonem z aneksem kuchennym, pralką i balkonem z meblami ogrodowymi położony w mieszkalnej dzielnicy Corralejo 300 m od oceanu i nadmorskiej promenady, tuż przy starówce i ok. 400 m od piaszczystej plaży miejskiej ze spokojną wodą. W aneksie kuchennym można przygotowywać własne ulubione posiłki z zakupionych w lokalnych sklepach świeżych ryb, pysznych, fuerteventurskich serów, tropikalnych owoców czy dorodnych warzyw lub jadać je w licznych barach i restauracjach w okolicy czy w zwiedzanych miejscowościach. Dobrze zaopatrzony (stoisko ze świeżymi rybami, piekarnia) supermarket Hiperdino, w którym robią zakupy mieszkańcy Corralejo, ok. 100 m od hotelu. Przy promenadzie w pobliżu hotelu sprzęty do ćwiczeń fitness, w okolicy widokowe trasy do wycieczek rowerowych, np. 22-kilometrowa przez Majanicho do El Cotillo. Do Parku Krajobrazowego Corralejo kursuje miejski autobus, można też pójść tam na spacer (ok. 3 km brzegiem oceanu). Atrakcją jest również sąsiedztwo niezamieszkałej wysepki Lobos, na którą kursuje prom.
W sąsiedztwie apartamentu mają siedziby szkoły nurkowania, surfingu, wind- i kitesurfingu, gdzie można zapisać się na kurs lub wypożyczyć sprzęt.

Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym i dużym bagażem nadawanym, planowane godziny przelotów w dniu przygotowywania zestawu: 6:30 - 1:50/9:05 - 1:15.
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2019-09-30 (poniedziałek)
Data powrotu: 2019-10-14 (poniedziałek)

Cena lotu dla dorosłego: 680.00 PLN

1360.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Apartameno Muelle de Coralejo­

300 m od oceanu, na starówce

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Corralejo

644.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.30)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Fuerteventura w październiku 2019
Data aktualizacji: 2018-12-17

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.