Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1869 PLN / 11 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

11212 PLN / 11 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 4 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Teneryfę (godziny lotów 19:30 - 23:55) przejazd wynajętym samochodem ok. 7 km (lub taksówką) do pierwszego miejsca zakwaterowania. Wygodne mieszkanie wakacyjne 183 m2 z trzema sypialniami, salonem, kuchnią z palką, umeblowanym tarasem z grillem oraz bezpłatnym WIFI znajdujące się na terenie kompleksu mieszkalnego dysponującego basenem im brodzikiem dla dzieci. Obiekt położony jest ok. 100 m od najbliższej plaży (kolor piasku kawa z dużą ilością mleka) w niewielkiej miejscowości letniskowej o żywych tradycjach wioski rybackiej, El Medano. Najlepsza plaża na kąpiel z małym dzieckiem (najspokojniejsza woda) znajduje się w centrum miejscowości (ok. 400 m od apartamentu). W okolicy sklep spożywczy Superdino oraz sporo barów, restauracji i kawiarni do których uczęszczają miejscowi, m.in. restauracja Familiar serwująca kuchnię kanaryjską. W soboty w miasteczku odbywa się mały jarmark. >br>
Wzdłuż plaż promenada z ławeczkami, w sąsiedztwie Rezerwat Przyrody Montana Roja z rozciągającą się na kilometr plażą La Tejita. W okolicy można zwiedzić plantację bananów (Finca Las Margaritas, ok. 20 km od El Medano). Do Siam Parku ok. 22 km, do popularnego zoo Jungle Park ok. 22 km. Dobra lokalizacja do wycieczek samochodowych, min. do miasta Candelaria ze słynną bazyliką oraz stojącymi nad brzegiem oceanu posągami Guanchów, pierwotnych mieszkańców Teneryfy, do stolicy wyspy Santa Cruz de Tenerife z ogrodem botanicznym Palmetum z największą kolekcją palm z tropikalnych wysp i Muzeum Kanaryjskiego Karnawału, do Parku Etnograficznego \"Piramidy w Guimar\".

Po 6 dniach przejazd wynajętym samochodem ok. 89 km autostradami do kolejnego miejsca zakwaterowania. Mieszkanie wakacyjne 60 m2 z 2 sypialniami, salonem z rozkładaną sofą i aneksem kuchennym z pralką, bezpłatnym WIFI i balkonem znajduje się w mieszkalnym budynku w spokojnej dzielnicy Puerto de La Cruz w należącym do najładniejszych, zielonym regionie wyspy. W sąsiedztwie znajduje się zabytkowy ogród botaniczny Sitio Litre, w którym lubiła spędzać czas Agatha Cristie. Drugi ogród botaniczny, Jardin de Aclimatacion de La Orotava znajduje się w odległości ok. 1 km. W okolicy małe sklepy spożywcze i plac zabaw. Do centrum ze sklepami, skwerkami z kawiarniami i usytuowanym nad oceanem kompleksem publicznych basenów z oceaniczną wodą ok. 1 km. Do dużego parku tematycznego z pokazami ze zwierzętami, Loro Parque ok. 3 km. Do La Orotavy, jednego z najładniejszych miasteczek wyspy, ok. 6 km.

Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Dodatkowy bagaż za opłatą. Powrót na lotnisko samochodem ok. 90 km.
Wylot: Berlin Schoenefeld
Data wylotu: 2019-08-06 (wtorek)
Data powrotu: 2019-08-17 (sobota)

Cena lotu dla dorosłego: 262.00 EUR

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 262.00 EUR

1572.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.31)

Cena łączna za lot

Hotel: Octopus House­

Basen, brodzik, taras z grillem, pralka, bpisko piaszczystej plaży

Wyżywienie: Bez wyżywienia
6 nocy

Apartament z 3 sypialniami

Miejscowość: El Medano

657.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.31)

Cena łączna za hotel

Hotel: New Cosy Apartamento Botanico­

Taras, pralka, blisko Loro Parku i ogrodów botanicznych

Wyżywienie: Bez wyżywienia
5 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Puerto de La Cruz

372.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.31)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-06-14

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.