Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1784 PLN / 8 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

3569 PLN / 8 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Pokój 2-osobowy 25 m2 z dwoma łóżkami w małym hotelu z basenem i tarasem do opalania na dachu, położonym na starówce w Puerto de La Cruz, jednym z najładniejszych kurortów Teneryfy położonym na północy wyspy. W odległości ok. 800 m znajduje się otoczona tropikalną roślinnością plaża Playa Jardin, której ogrody projektował znany lanzaroteński architekt, Cesar Manrique. Na starówce zabytkowe kamienice, kawiarniane ogródki, restauracje i bary z cenami \"dla miejscowych\". W miejscowości jest też mały port rybacki, XVIII-wieczny ogród botaniczny, założony pod koniec XIX wieku park z wodospadami Parque Taoro i park Sitio Litre, w którym lubiła wypoczywać Agatha Cristie, promenada z widokiem na wulkan El Teide i dolinę Orotavy oraz park wypoczynkowy z basenami z oceaniczną wodą Lago Martianez. W sąsiedztwie widokowe szlaki piesze, między innymi prowadzący wśród bananowych plantacji i XVIII-wiecznych hacjend Rambla de Castro oraz do ustronnych plaż Los Patos i El Ancon. Na miejscu można uprawiać surfing i nurkowanie.

Lokalizacja idealna również jako baza do zwiedzania zabytkowych miast La Orotava, La Laguna, Icod de Los Vinos z Tysiącletnim Smoczym Drzewem, Garachico z basenami oceanicznymi stworzonymi przez lawę, która w tym miejscu wpłynęła do oceanu. Łatwo stąd także dojechać do Parku Narodowego Teide z trzecim co do wielkości wulkanem świata, Pico del Teide, na który wjeżdża się kolejką, oraz do rezerwatu Biosfery Gór Anaga.

Z lotniska do Puerto de La Cruz dojazd wynajętym autem ok. 1,5 h (91 km, wynajem małego samochodu ok. 112 eur na cały pobyt).

Wycena biletów lotniczych z małą torbą podręczną 40x30x20 cm. Bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą od 124 PLN za 10 kg. Godziny przelotów 15:50 - 20:35, powrót 16:15 - 22:25.
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2019-09-10 (wtorek)
Data powrotu: 2019-09-18 (środa)

Cena lotu dla dorosłego: 1037.00 PLN

2074.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Hotel Marte­

Na starówce, 800 m od plaży

Wyżywienie: Śniadania
8 nocy

Pokój 2-osobowy

Miejscowość: Puerto de La Cruz

352.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.25)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-08-03

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.