Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Gran Canaria

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1330 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

2660 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Odnowiony apartament 45 m2 z odrębną sypialnią, salonem z aneksem kuchennym, wyposażony w pralkę i bezpłatne WIFI. Położony jest w Las Palmas de Gran Canaria, stolicy wyspy Gran Canaria. 200 m od mieszkania znajduje się 3-kilometrowa, piaszczysta plaża Las Canteras z jasnym piaskiem i płytką przy brzegu wodą ciesząca się opinią najlepszej plaży miejskiej Hiszpanii. Przy plaży kilkukilometrowy deptak z kawiarnianymi ogródkami, restauracjami serwującymi dania ze świeżych ryb, sprzętami do ćwiczeń fitness. Przy dobrej pogodzie można dostrzec stąd sylwetkę stożka wulkanu Teide na Teneryfie. W odległości ok. 500- metrowego spaceru promenadą znajduje się miejsca hala targowa Mercado del Puerto ze straganami z tropikalnymi owocami, słodkimi wypiekami, kozimi serami i stoiskami z przekąskami, piwami z małych kanaryjskich browarów i winem czynnymi do późnych godzin wieczornych. W okolicy nie brakuje także uczęszczanych przez miejscowych barów, w których serwowane są typowe, kanaryjskie obiadowe zestawy dnia za 9,- EUR składające się z dwóch dań (kilka dań do wyboru, również z owoców morza), deseru i napoju (np. Bar Los Rosales na Tomas Miller ok. 200 od mieszkania). Koniecznie trzeba wstąpić do istniejącej od ponad pół wieku lodziarni Pena La Vieja mieszczącej się w części plaży o tej samej nazwie.

Na starówce, do której można dojechać w 20 minut miejskim autobusem lub miejskim rowerem (częściowo wzdłuż oceanu) XVI-wieczna katedra, kolonialne kamienice, muzea, między innymi Dom Kolumba oraz Museo Canario z mumiami guanchów. W odległości ok. 12 km znajduje się największy ogród botaniczny na Wyspach Kanaryjskich, Jardin Canario.

Dojazd z lotniska do dworca San Telmo w ciągu 30 minut, następnie 15 minut którąś z linii miejskich w okolice Parku Santa Catalina i 300 m z przystanku do apartamentu. Dobra lokalizacja do zwiedzania całej wyspy autobusami publicznymi (częste połączenia z większymi miastami i miejscowościami wartymi odwiedzenia).

Wycena biletów lotniczych z małą torbą podręczną. Bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą od 10 EUR za 10 kg. Godziny lotów: 19:00 - 23:35/ powrót 12:25 - 18:35.
Wylot: Kraków
Data wylotu: 2019-10-03 (czwartek)
Data powrotu: 2019-10-10 (czwartek)

Cena lotu dla dorosłego: 647.00 PLN

1294.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Canteras Bonamar 509­

200 m od plaży Las Canteras

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Las Palmas de Gran Canaria

319.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-07-01

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.